2737
2739
عنوان

پوست کف پا 👣

3398 بازدید | 31 پست

شما برای سلامت پوست پاهاتون چه کار می کنید؟ من کف پام نمی دونم تازگی چرا اینقدر خشن، پوسته پوسته شده، پوسته هام کنده نمیشه وصل به بافت زیرش هست اگر بکنمشون خون میاد و خیلی هم درد می گیره. خوب زشته می رم باشگاه باید بدون کفش و جوراب باشیم این چه وضعشه آخه 👣👣👣👣... کرم مرطوب کننده هم می زنم بعد از حمام، ناخنهامم مرتبه ولی پوستش کلافه ام کرده. راهکاری هست برای درست کردنش؟! 🙏🙏🙏🙏

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کرم ثمین اوره بگیر 15 درصد البته اگر باردار نیستی قیمتشم اخرین بار 30 تومن بود این برا پوستای خیلی خشکه دکتر تجویز میکنه 

اگرم خیلی پوسته است و حالت التهاب داره کلوبتازول بگیر بزن چند روز بزنی عین ایینه صاف میشه فقط کلوبتازول رو نمیتونی خیلی مصرف کنی چون کورتون داره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738
تو حموم سنگ پا بکش شبا هم وازلین یا کرم جی بزن به کف پات بعدم پلاستیک بکش و جوراب بپوش!

سنگ پا به شست پامم می تونم بزنم؟ پوست زیر شست پام بیشتر اینجور شده 

چه باشگاهیه که بدون کفش و جوراب میری؟مگه میشه 😲

ورزش بادی بالانس، مربی میگه بدون کفش جوراب باشین 

کرم ثمین اوره بگیر 15 درصد البته اگر باردار نیستی قیمتشم اخرین بار 30 تومن بود این برا پوستای خیلی خ ...

ممنون از راهنماییت حتما می گیرم می زنم 

2706