2733
2739
عنوان

کی عفونت ادرار در بارداری داشته

73 بازدید | 13 پست

چجوری درمانش کردید من خشک کننده میخورم آبم زیاد میخورم ولی بازم سوزش ادرار دارم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رفتم دکتر ی پماد ب اسم کلوتریمازول داد خوب شدم

برای عفونت ادرار؟؟؟من شنیدم برای عفونت واژن کلوتریمازول میدن

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

فقط مرتب تحت نظر دکتر باش خیلی خطرناکه.من بارداری اولم داشتم و منجر به زایمان زودرس شد.حتما سعی کن درمان کنی

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
فقط مرتب تحت نظر دکتر باش خیلی خطرناکه.من بارداری اولم داشتم و منجر به زایمان زودرس شد.حتما سعی کن د ...

من بعد چند سال باردار شدم خییلی نگرانم 

من از اولش دارم دکتر فقط بهم نیترو فورانتویین داد ولی تاثیر نداشت ،مامای مرکز بهم گفت یه بسته سفیکسم بخور ی هفته بعدش دوباره آز بده ،امشب آخریشو خوردم انشالله ک خوب شده باشم

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2738
من از اولش دارم دکتر فقط بهم نیترو فورانتویین داد ولی تاثیر نداشت ،مامای مرکز بهم گفت یه بسته سفیکسم ...

سفیکسیم چند میخوری ؟؟هر چند ساعت

فقط مرتب تحت نظر دکتر باش خیلی خطرناکه.من بارداری اولم داشتم و منجر به زایمان زودرس شد.حتما سعی کن د ...

زایمان زودرس یعنی چند هفته ب دنیا اومد

منم نگرانم ولی نمیدونم چرا خوب نمیشم

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
سفیکسیم چند میخوری ؟؟هر چند ساعت

۴۰۰روزی ی دونه

آب زیااااد باید بخوری، هر یکی دو ساعت یه لیوان آب بخور

مشکلم اینه زیاد میخوابم ادرار تو مثانم میمونه .الان از ترس صبح زود بیدار میشم میرم دسشویی وفتی بیدارم آب زیاد میخورم .خیلی میترسم برای جنین بد باشه 

۴۰۰روزی ی دونه

من هر دوازده ساعت یه دویست میخورم