2410
2553
عنوان

ارتودنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 22 پست
یکیشون صادقیانه

آذربایجانی هم یکشون

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
آذربایجانی هم یکشون

من بد شانس رفتم تو دانشگاه ارتودنسی کنم

شانس بد من گفتن باید فکتو جراحی کنی تا اینجا واست ارتودنسی انجام بدیم

منم انصراف دادم چندسالم تو نوبت بودم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بد شانس رفتم تو دانشگاه ارتودنسی کنم شانس بد من گفتن باید فکتو جراحی کنی تا اینجا واست ارتودنسی ...

منم دانشگاه انجام دادم اما. فم عمل نکردم  و همون روز هم نوبتم شد دندونام هم پر کرده بودم اماب الان 5ساله

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
2720
چند سالته؟  من گفتم ۲۸سالمه گفت ساید تا سه سال طول بکشه کار ارتودنسیت تموم شه

من 15سالم بود رفتم  دارم میرم تو بیست سال الان بهم گفته بود یکساله جواب میده

عاره خوبن رزیدنت برات انجام میده ..هرکی میبینه میکه تعییر کردی ..ولی خب زمان میبره تا بخاد نوبتت شه

من گرگانم نمیدونم اینجا هم دانشگاه دندان پزشکی داره یا نه،  شما نمیدونی این مطب های شخصی دفترچه بیمه تأمین اجتماعی هم قبول میکنن یا نه؟ 

2714