2726
عنوان

طلاااااا

295 بازدید | 19 پست

خانمها طلافروشاموقعی ک میریم طلامیخریم چجوری حساب میکنن من اصلاسردرنمیارم مثلا طلایی 4گرم و80 باشه گرمی 413000تومن چندمیشه ممنون 

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍

اجرت و سود ومالیات و هزارکوفت وزهرماربهش اضافه میکنن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه به جای اینکه اجرت رو جدا حساب کنن و مالیات اون میزان طلا رو هم جدا حساب کنن طلافروشا اول اجرت رو محاسبه می کنن و به قیمت اضافه می کنن و بعد مالیات رو روی اون قیمت طلا با محاسبه اجرت حساب می کنن اینجوری خریدار خیلی ضرر می کنه و پول اصافه میده حتما خودتون حساب کنید

اجرت ساختش مثلا گرمی چنده

متفاوته نسبت به کاری که انتخاب کردی بعضی کارا اجرتشون بالاس میتونی سوال کنی کاری که اجرتش کمتره انتخاب کنی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اجرت ساخت هست مالیات هست

النگوخریدم 4گرمو80 گفته گرمی 413000تومن حساب کرده بهم داده 2150000تومن.گفت چون آشنایی مالیات نگرفتم میخام ببینم راست گفته یاعلکی منت میذاره

النگوخریدم 4گرمو80 گفته گرمی 413000تومن حساب کرده بهم داده 2150000تومن.گفت چون آشنایی مالیات نگرفتم ...

اینجوری که النگوت باید ۵ گرم و۲۰ باشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
دوسی خوب برات حساب کرده مبارکت باشه منصف بوده بهرحال

آخه آشناس خدایی انگارمالیات حساب نمیکنه برام میخاستم مطمعن بشم

2706