2726
عنوان

شما از همچین آدمی چه برداشتی دارین؟ 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 62 پست
آخه خداییش دخترم خیلی خوشگل تره 😥

خب خیلی خوبه ک ی ادم از خودت خوشگل تر عاشق تو شده و باهات ازدواج کرده🥰😊ینی ب کیسای بهتر بخاطر تو ن گفته

البته من ندیدمت و توهینی هم نمیکنما طبق گفته های خودت گفتم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور هستم حوصله جواب و درگیری ندارم البته بگم من خودم چشم رنگی و بور هستم هیچکدوم بچه ها بهم ...

عه شما برعکس منی پس 😁

شمام شرایطت سخته آخه از خوشگلا همه انتظار بچه خوشگل دارن 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
حالا دخترم اصلا شبیه نیست اصلااااااااا ولی میگن وای انگار سیب از وسط نصف شده    

منو شوهرم شبیه همیمم تقریبا😁😆پسرمو بیشتر میگن شبیه باباشه ولی ی دختر عمم همش میگه شبیه مادرشوهرته😐😕

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2728
با حس خودم مشکلی ندارم راحتم باهاش 😁 بقیه به نظرت چه برداشتی دارن ازم؟ 

همینکه چیزی نمیگی برداشت اعتماد بنفس داره برای دیگران...گاهی جواب ندادن نشان از دل بزرگ ینفره....اکثر مواقع هم این برداشتو میکنن ک حرفشون اصلا برات مهم نبوده ک بخای اصلا جوابشونو بدی😉

ن تــو آنــی کـــ همـــانــی،ن مــن آنــمـ ک تــو دانــی...
آخه شوهرم بور و قد بلند 195 قدشه، من سبزه 159 قدمه، 😥

وا خب باشه 

یعنی چی هر کی زیبیایی خاص خودشو داره 

از نظر من شما اعتماد ب نفستو ببر بالا خودتو دست کم نگیر

There is GOD💚💚💚   ..                                               
اصلا موضوعی نیست که ادم بخواد بخاطرش فکرشو درگیر کنه بچه یا به مامانش میره یا باباش دیگه به قصاب سرک ...

حالا چرا قصاب؟ 😂

الان مسئله به کی رفتن بچه نبودا 🙄

آخه شوهرم بور و قد بلند 195 قدشه، من سبزه 159 قدمه، 😥

حالا شوهر من گندمیه من سبزه روشنم خونواده ش چند بار به روم اوردن باز خوبه خانواده شوهرت چیزی نمی گن. من از الان به این فکر می کنم که چه چیزایی میگن راجع به بچه ام اگه سبزه باسه میگن به تو رفته سبزه شده اگه سفید باشه میگن مثل کوچیکیای باباشه

خب خیلی خوبه ک ی ادم از خودت خوشگل تر عاشق تو شده و باهات ازدواج کرده🥰😊ینی ب کیسای بهتر بخاطر تو ن ...

خلوت شد بیا عکسمون میذارم 🤗

خلوت شد بیا عکسمون میذارم 🤗

باشه😍🤗

ولی همیشه بدون ما زنا خیلی خوشگل تریم✌🥰دخملتم چون هم جنس ماس خوشمله😍😍😍😍😍😍

حالا شوهر من گندمیه من سبزه روشنم خونواده ش چند بار به روم اوردن باز خوبه خانواده شوهرت چیزی نمی گن. ...

خانواده شوهرم جرات دارن چیزی بگن 😂

آخه مادرشوهرم سبزه هست ولی شوهرم بور 

اگه کسی چیزی گفت میگم مگه فقط مادرتون بلده بچه بور بیاره؟ 😂

2706