1373
1341

دخترم 100 درصد کپی شوهرم هست امان از حتی اپسیلون شباهت به من 😤، جایی بریم شوهرم کنارم نباشه هر کی دخترمو دستم ببینه فک میکنه بچه دزدیه 😁، حالا اینا به کنار متلک های غریبه و آشنا رو چیکار کنم که هی میگن حالا خوبه دخترت به خودت نرفته و ازین حرفا البته نه به این تندی ولی کلا میگن همون بهتر که به باباش رفته... البته هنوز سمت شوهرم ازین تیکه ها ننداختن اما زنداداشا و... کم نذاشتن برام 😕، حالا من اصلا برام مهم نیست اینا چی میگن باور میکنین حتی حوصله جواب دادنشون ندارم اصلا، ته دلم میگم خب چیکار کنم خب به باباش رفته دیگه، خب دخترم خوشگل تره دیگه 🙂 یعنی درین حد من متواضعم 😁، شما باشید از عکس العمل من چی برداشت دارید؟ من یه عدد سیب زمینی بی رگم یعنی؟ 😁 

میخوام ذهنیتتون رو از همچین آدمی (من) بدونم 

خیلی هم عاای خدا رو شکر که حرفشون برات مهم نیست.

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
منم هر کی از طرف خودمون بچه هام ببینن میگن  وای شبیه مادر شوهرته

وای مث من😢☹

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  

منم همینطور هستم حوصله جواب و درگیری ندارم البته بگم من خودم چشم رنگی و بور هستم هیچکدوم بچه ها بهم نرفتن 

همه میگن اااا چرا هیکدوم به خودت نرفتن

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1226
آخه خداییش دخترم خیلی خوشگل تره 😥

خب خیلی خوبه ک ی ادم از خودت خوشگل تر عاشق تو شده و باهات ازدواج کرده🥰😊ینی ب کیسای بهتر بخاطر تو ن گفته

البته من ندیدمت و توهینی هم نمیکنما طبق گفته های خودت گفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                               وزن شروع》۷۵😢😣 هدف ۶۵✌😍 تیکر هدفمه💪💪😍  
با حس خودم مشکلی ندارم راحتم باهاش 😁 بقیه به نظرت چه برداشتی دارن ازم؟ 

اونا احتمالا اصلا فکر نمی کنن چون واکنش نشون نمیدی پس قضیه از دید دیگران هم پر اهمیت دیده نمیشه

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻
منم همینطور هستم حوصله جواب و درگیری ندارم البته بگم من خودم چشم رنگی و بور هستم هیچکدوم بچه ها بهم ...

عه شما برعکس منی پس 😁

شمام شرایطت سخته آخه از خوشگلا همه انتظار بچه خوشگل دارن 

حالا دخترم اصلا شبیه نیست اصلااااااااا ولی میگن وای انگار سیب از وسط نصف شده    

منو شوهرم شبیه همیمم تقریبا😁😆پسرمو بیشتر میگن شبیه باباشه ولی ی دختر عمم همش میگه شبیه مادرشوهرته😐😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با حس خودم مشکلی ندارم راحتم باهاش 😁 بقیه به نظرت چه برداشتی دارن ازم؟ 

همینکه چیزی نمیگی برداشت اعتماد بنفس داره برای دیگران...گاهی جواب ندادن نشان از دل بزرگ ینفره....اکثر مواقع هم این برداشتو میکنن ک حرفشون اصلا برات مهم نبوده ک بخای اصلا جوابشونو بدی😉

1364