2410
2553

به شکل های مختلف میبینم یه بار یه گدا بود که پیرزن بود یه بار یه دزد اومده بود خونمون اونم پیرزن بود همشون هم چادر مشکی دارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میگم یوقت زلیخا نباشه😕

ببخشید میشه یه سوال بپرسم

البته با اجازه استارتر

شما بعد چند وقت اقدام باردار شدی؟اخه من امروز تستم منفی شد کلی ناراحت شدم

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

چیزی نیس ننه بزرگه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2714
فیلم یوزارسیف رو زیاد دیدی😂😂😂😂 یوزارسفیم هرشب خواب پیرزن میدید که زلیخا بود

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
ببخشید میشه یه سوال بپرسم البته با اجازه استارتر شما بعد چند وقت اقدام باردار شدی؟اخه من امروز تست ...

تقریبا یسال و دوماه یا ی ماه عزیزم...من تنبلی تخمدان داشتم و پیگیرش شدم میدونستم بدون دکتر رفتن بارداریم ممکنه خیلی ب تعویق بیوفته

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

من دیشب خواب عشقمو بابا و مامانشو دیدم نمیفهمم واقعا چرا بابا و مامانش باید تو خواب من باشن 😑

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊