1345
1363

به شکل های مختلف میبینم یه بار یه گدا بود که پیرزن بود یه بار یه دزد اومده بود خونمون اونم پیرزن بود همشون هم چادر مشکی دارن 

میگم یوقت زلیخا نباشه😕

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
میگم یوقت زلیخا نباشه😕

ببخشید میشه یه سوال بپرسم

البته با اجازه استارتر

شما بعد چند وقت اقدام باردار شدی؟اخه من امروز تستم منفی شد کلی ناراحت شدم

شوهرم عمرمه جونمه  
فیلم یوزارسیف رو زیاد دیدی😂😂😂😂 یوزارسفیم هرشب خواب پیرزن میدید که زلیخا بود

بیزارم از ان خدایی که به طاعت من از من خشنود و به معصیت من از من خشم گیرد ! پس او خود در بند من است, تا من چه کنم!  ( عطار نیشابوری )
ببخشید میشه یه سوال بپرسم البته با اجازه استارتر شما بعد چند وقت اقدام باردار شدی؟اخه من امروز تست ...

تقریبا یسال و دوماه یا ی ماه عزیزم...من تنبلی تخمدان داشتم و پیگیرش شدم میدونستم بدون دکتر رفتن بارداریم ممکنه خیلی ب تعویق بیوفته

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 

من دیشب خواب عشقمو بابا و مامانشو دیدم نمیفهمم واقعا چرا بابا و مامانش باید تو خواب من باشن 😑

غلتی بزن زمانه !به پَهلویِ دیگرت... روز ها میگذرد و روز به روز دلتنگی من مثل خنجری عمیق و عمیق تر به روح من ضربه میزند کاش که بیایی و این خنجر را از روحم بیرون بکشی #b