2737
2734

بچه ها شده از یه چیزی که احتمال ۹۰ درصد تو اینده میترسین اتفاق بیوفته و بخاطرش کلییی خدارو التماس میکنین که اینطوری نشه بعد براتون اتفاق بیوفته؟؟؟؟

من به هر چی که فک کنم سرم میاد 

یبار داشتم فکر میکردم هندزفریم خراب شه باید چه گورمو بکنم بدبخت میشم 

خدا شاهده نصف روز نگذشته بود دیگه کار نکرد 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم واقعن این ترست بوده؟ 

اره زودتر از من ازدواج کردن کلی حرف میخورم رو ازدواجمم تاثیر گداشت 

من اینو قبلا میدیدم ک در مورد خواهر بزرگتر چطور حرف میزدن وقتی کوچیکه ازدواج میکنه

2738
اره زودتر از من ازدواج کردن کلی حرف میخورم رو ازدواجمم تاثیر گداشت  من اینو قبلا میدیدم ک در م ...

اتفاقن من یه مورد داشتم از خواهرش 10 سال بزرگتر بود خواهرش 20 سالگی ازدواج کرد ولی اون هنوز مجرد بود بخاطرش چقدررررر غصه خورد همش مرد زن مرده و طلاق داده میومدن خواستگاریش ولی تو 33 سالگی یه کیس خییییلی خوب واسش اومد هم خودش خوشبخت شد هم خواهرش روزای عمرتو با حسرت حروم نکن یه روزی واسه شاد نبودنت حسرت میخوری این جمله رو بهش ایمان باید بیاریم هممون که زمانبندی خدا حرررررررف نداره 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 

آره شده

به‌قول اون آهنگ هایده می‌خواستیم مثل این روز رو نبینیم که دیدیم😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
اتفاقن من یه مورد داشتم از خواهرش 10 سال بزرگتر بود خواهرش 20 سالگی ازدواج کرد ولی اون هنوز مجرد بود ...

ممنونم از دلداریتون

خدا کنه اینطور باشه ک شما گفتین 

فعلا ک روزای سخت زندگیم داره سپری میشه 34 سالمه لطفا برا ازدواج زود و خوبم دعا کنین خواهش میکنم

ممنونم از دلداریتون خدا کنه اینطور باشه ک شما گفتین  فعلا ک روزای سخت زندگیم داره سپری میشه 3 ...

ان شاء الله یه کیس مناسب و خوب خدا سر راهتون قرار بده و خودتون و خواهر گلتون خوشبخت بشید 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 

ده سالم بود،صبح از خواب پاشدم،و حالم بدبود،همش میخواستم گریه کنم،با خودم گفتم اگه یه روز بهم بگن دیگه پدرت توایندنیانیست من چیکارکنم،وازفکرش بلندبلندگریم گرفت وبه مامانم گفتم،

ظهر دونفراومدن خونمون وخبراوردن که دیگه پدرم درمیان مانیست