2410
2553
عنوان

پسره عقده ای بی شخصیت 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 41 پست
اره واقعا میگم خدایا غلط کردم ، نصفش رو خودم انجام دادم لما خسته شدم ۲۴ ساعته پای کار بودم واقعا دیگ ...

دور از جونت اره ديگه بيشتر عذاب و اعصاب خوردي ن راه پس داري نه پيش

اي واي از اون روزي ، سنگم طلا شه
والا مردم همه بیشعور شدن من یه بار واقعا کارم گیره شماره یه نفر بود به دوستم زنگ زدم برام بفرسته حال ...

میدونم چی میگی تو هال نشسته بودم همش دلم میخواست بیام تو اتاقم مفصل گریه کنم از دستش ، از بس هیچی نمیگم سواستفاده میکنند !! اگر طرف حسابشون یه آدم وحشی باشه چنان میترسن جرئت نمیکنن ۵ دقیقه دیر بیان چه برسه به این که هی تاریخ کار رو بندازن عقب

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی استرس دارم اگر میشه لطف کنید دعا کنید فردا تشریفش رو بیاره ، ۱۰ بار باید خودم رو کوچیک کنم بهش پیام بدم تا بلند بشه بیاد ، بیشعور 😞😞😞

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2456
از بس بیشخصیتن ایشالا یکی عین خودشون سرشون بیاد بفهمن 

نه والا انقدر پررو هستن که نگو نمیدونم چرا هر چی بیشعور هست گیر من میفته 

یه بار جدی باهاش حرف بزن تا حالیش بشه 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2714

بگو آقای فلانی من کارو تا حداکثر فلان روز میخوام اگه براتون مقدور نیست همین الان بگید که من بدم یکی دیگه انجام بده ممنون

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

عزیزم بهش یه چرتو پرت بگو جواب بده ی بار یکی از دوستان جوابمو ندادمنم بهش گفتم تصادف کردم کمک جوابموداد منم میخندیدما😁✋

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
عزیزم بهش یه چرتو پرت بگو جواب بده ی بار یکی از دوستان جوابمو ندادمنم بهش گفتم تصادف کردم کمک جوابمو ...

😂😂😂😂😂😂انقدری باهاش صمیمی نیستم 

اما بهش گفتم دیروز که دیدمش ، گفتم من هی به شما میگم فلان روز بیای آخرین لحظه کنسل میکنی !! نکبت خندید گفت نه اونا فرق داشت 

خاکبرسرش نکبت اگه نیومد بهش زنگ بزن که میخای کار پس بگیری خودت انجام بدی

ای خدا گیر افتادم من ، والا نصفش که سخت تر بود رو خودم انجام دادم ، برای یه قسمت که آخرش هست من رو جون به لب کرده

2706