2726

چه قدر پسرا بیشعورن ازشون متنفرم ، خیلی هاشون نامرد هست ، باهاش کار واجب دارم همون لحظه جوابم رو داد ولی بعدش آفلاین شد ، چه قدر عقده ای واقعا 

حالا خوبه داره پول میگیره و این کار رو برام انجام میده ، همش بدقولی میکنه منم کارم گیر هست وگرنه چهار تا بارش میکردم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

از ساعت ۴ که این بیشعور جواب من رو نداده اعصابم خورده خیلی ناراحتم ، اصلا به جهنم که جواب نمیده ، فقط منو از بلاتکلیفی در بیاره ، میخوام صد سال هم جواب نده اصلا برام مهم نیست فقط کار خودم مهمه که انجام بشه 

آخه خدایا چرا هر کی به من میرسه اینجوری هست

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

سهراب قایقت جا نیس؟

عب نداره داداچ رو پات میشینم فقط من و تا اونجا👉💏 برسون 

Bad boy😕

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سهراب قایقت جا نیس؟ عب نداره داداچ رو پات میشینم فقط من و تا اونجا👉💏 برسون  Bad boy😕

یعنی چی ؟

خدا نكنه كار ادم ب كسي بيفته

اره واقعا ، ولی چاره ای نداشتم خودم نمیتونستم تنهایی 

یعنی چی ؟

یعنی بزن تو دهنش خون دماغ شه 😑😂😠

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
کی هست حالا؟

یه نفهم بیشعور که یه کاری قرار هست برام انجام بده اما من رو دق مرگ کرد 

اره واقعا ، ولی چاره ای نداشتم خودم نمیتونستم تنهایی 

متوجه هستم دور از جون ادم ب غ ل ط كردن ميفته بخدا ٢٤ ساعته خود ادم انجام بده بهتره ب كسي كار بگه

اي واي از اون روزي ، سنگم طلا شه
کار پایان‌نامه اس؟ حرص نخور بلاخره انجام میشه

تقریبا ، به خدا از نگران رنگم عین گچ شده صورتم همش سوزن سوزن مبشه ، بهش میگم بابا فردا شاید کتابخونه دانشگاه تعطیل باشه دیگه سین نکرد اصلا 

والا مردم همه بیشعور شدن من یه بار واقعا کارم گیره شماره یه نفر بود به دوستم زنگ زدم برام بفرسته حالا ساعت ۱۲ ظهر هم زنگ زدم گف من الان خواب بودم برم تو گوشیم بگردم خوابم میپره بعدا میفرستم چن ساااعت گذش نفرستاد رفتم بهش پیام دادم بفرس سین کرد جواب نداد دوباره چن ساعت بعد اس دادم بازم جواب نداد بعدش زنگ زدم گف بله الان میفرستم اخرشم نفرستاد😶حالا طرفم راضی بود این کرمش گرفته بود خاکبرسر منم از کل برنامه هام بلاکش کردم

متوجه هستم دور از جون ادم ب غ ل ط كردن ميفته بخدا ٢٤ ساعته خود ادم انجام بده بهتره ب كسي كار بگ ...

اره واقعا میگم خدایا غلط کردم ، نصفش رو خودم انجام دادم لما خسته شدم ۲۴ ساعته پای کار بودم واقعا دیگه داشتم روانی میشدم خیر سرم به این گفتم بیاد کمکم کنه بدتر شده مایه رنج و عذاب و استرس 

2706