1373
1363

چه قدر پسرا بیشعورن ازشون متنفرم ، خیلی هاشون نامرد هست ، باهاش کار واجب دارم همون لحظه جوابم رو داد ولی بعدش آفلاین شد ، چه قدر عقده ای واقعا 

حالا خوبه داره پول میگیره و این کار رو برام انجام میده ، همش بدقولی میکنه منم کارم گیر هست وگرنه چهار تا بارش میکردم 

از ساعت ۴ که این بیشعور جواب من رو نداده اعصابم خورده خیلی ناراحتم ، اصلا به جهنم که جواب نمیده ، فقط منو از بلاتکلیفی در بیاره ، میخوام صد سال هم جواب نده اصلا برام مهم نیست فقط کار خودم مهمه که انجام بشه 

آخه خدایا چرا هر کی به من میرسه اینجوری هست

سهراب قایقت جا نیس؟

عب نداره داداچ رو پات میشینم فقط من و تا اونجا👉💏 برسون 

Bad boy😕

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
یعنی چی ؟

یعنی بزن تو دهنش خون دماغ شه 😑😂😠

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
اره واقعا ، ولی چاره ای نداشتم خودم نمیتونستم تنهایی 

متوجه هستم دور از جون ادم ب غ ل ط كردن ميفته بخدا ٢٤ ساعته خود ادم انجام بده بهتره ب كسي كار بگه

خوشبختي یعنی:احساس رضایت از هرچه داریم و هرچه هستیم
کار پایان‌نامه اس؟ حرص نخور بلاخره انجام میشه

تقریبا ، به خدا از نگران رنگم عین گچ شده صورتم همش سوزن سوزن مبشه ، بهش میگم بابا فردا شاید کتابخونه دانشگاه تعطیل باشه دیگه سین نکرد اصلا 

والا مردم همه بیشعور شدن من یه بار واقعا کارم گیره شماره یه نفر بود به دوستم زنگ زدم برام بفرسته حالا ساعت ۱۲ ظهر هم زنگ زدم گف من الان خواب بودم برم تو گوشیم بگردم خوابم میپره بعدا میفرستم چن ساااعت گذش نفرستاد رفتم بهش پیام دادم بفرس سین کرد جواب نداد دوباره چن ساعت بعد اس دادم بازم جواب نداد بعدش زنگ زدم گف بله الان میفرستم اخرشم نفرستاد😶حالا طرفم راضی بود این کرمش گرفته بود خاکبرسر منم از کل برنامه هام بلاکش کردم

متوجه هستم دور از جون ادم ب غ ل ط كردن ميفته بخدا ٢٤ ساعته خود ادم انجام بده بهتره ب كسي كار بگ ...

اره واقعا میگم خدایا غلط کردم ، نصفش رو خودم انجام دادم لما خسته شدم ۲۴ ساعته پای کار بودم واقعا دیگه داشتم روانی میشدم خیر سرم به این گفتم بیاد کمکم کنه بدتر شده مایه رنج و عذاب و استرس 

1226
اره واقعا میگم خدایا غلط کردم ، نصفش رو خودم انجام دادم لما خسته شدم ۲۴ ساعته پای کار بودم واقعا دیگ ...

دور از جونت اره ديگه بيشتر عذاب و اعصاب خوردي ن راه پس داري نه پيش

خوشبختي یعنی:احساس رضایت از هرچه داریم و هرچه هستیم
والا مردم همه بیشعور شدن من یه بار واقعا کارم گیره شماره یه نفر بود به دوستم زنگ زدم برام بفرسته حال ...

میدونم چی میگی تو هال نشسته بودم همش دلم میخواست بیام تو اتاقم مفصل گریه کنم از دستش ، از بس هیچی نمیگم سواستفاده میکنند !! اگر طرف حسابشون یه آدم وحشی باشه چنان میترسن جرئت نمیکنن ۵ دقیقه دیر بیان چه برسه به این که هی تاریخ کار رو بندازن عقب

1364