1373
1363
عنوان

مامانم به حجابم گیر داد😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 61 پست

خب درمورد حجاب راست میگه ..احادیث وروایت ونوع ومقدار عذاب کسانی که موشون درمیاد ذکرشده ...مثلا همون داستان سیاحت غرب که موقع خودش کولاک کرد درمورد کسی بود که مرد ولی زنده شد چیزایی که دیده بود رو گفت ب مردم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

پولدار#  = معتاد#   بد#بخت لختی#  بی.حیا.نباش.#  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1379
1376
یه جوری نوشتی انگار تازه با مامانت آشنا شدی.    

اخه قبلا خیلی گیر میداد منم محل نمیزاشتم بیخیال شد دوباره شروع کرده😐

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

هزاران افرین به مادرت   البته یه بخشی از حرف ها تون ...خدایش فکر کنید یک درصد از صد درصد ذهنت قبر و قیامت و آتش جهنم وجود داره   باز هم  میترسم کسای که   با بی حجابی چشم نامحرم رو گناه بار میکنن     ..نگیر نامحرم نگاه نکنه    چون یکی دوتا نیستن   سر میچرخونی پر   لختیا شده .

1226
فرستادم کارم گیره برام بفرست🙈😆

مرسی عزیزم 

اللهم صل علی محمد وال محمد 

❤🌹

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 و عروسیم انشالله😍 اخه ۵ ساله تو عقدم میشه با دل مهربونت برام صلوات بفرستی تا منم خانوم خونه خودم بشم🙏😍 فرستادی بهم بگو گلم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹     یه کار خیلی بد کردم بعد گفتمﻟﻌﻨﺖ ﺑﺮ ﺷﯿﻄﻮﻥ بعد ﯾﻬﻮ ﺷﯿﻄﻮﻥ ﻇﺎﻫﺮ شده گفته: ﻟﻌﻨﺖ ﺑه خودت و هفت ﺟﺪ ﻭ ﺁﺑﺎﺩﺕ ﻣﻦ ﻋﻤﺮﺍً ﺍگه ﻋﻘﻠﻢ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎرﯼ ﮐﻪ ﺗﻮ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺮﺳﻪ 😶😂♤‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من مامان مرصاد جونم من میدونم😍پسرررم الان هیچ وجود خارجیم نداری اما تا ۱۴۰۰ من میدونم ک بغلمی ای خدااااااا😍😍😍از الان عاشقتم عشق مامان 😍😂❤ 
1364