2410
2553
عنوان

پوست صورتم نازک شده.کسی درمانش رو میدونه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20436 بازدید | 34 پست
ضدآفتابای بازاری بخاطر داشتن جیوه بالا باعث خراب شدن و نازک شدن پوست میشه

ای سی ام فرانسه زدم مثلا😣😣😣

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
متاسفانه این اواخر دوسه بار شمال و بعدم استخر روباز

بله پس بخاطر همونه..

کرم ترمیم کننده لاروش پوزای استفاده کن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه ضدآفتاب خانگی هم داریم عزیزم؟؟ همه ضدآفتابهاجیوه ندارن ایرانی بدرد نخورا خوب نیستن

شما ضد آفتاب خاصی میشناسین؟؟؟

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2720
خیلی نامفهوم نوشتم 😂😂 نوشتم کمتر ماسک و... بزار 

من همون اول فهمیدم چی گفتی😁

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
شما ضد آفتاب خاصی میشناسین؟؟؟

بله ..

بهترین ضدآفتاب بیوره اس واسه ژاپنه ..عالیه..

ایزدین مدل فیوژن واترش هم عالیه

بله پس بخاطر همونه.. کرم ترمیم کننده لاروش پوزای استفاده کن

لاروش پوزای؟؟؟؟

از کجا بگیرم؟؟؟

2714
مگه ضدآفتاب خانگی هم داریم عزیزم؟؟ همه ضدآفتابهاجیوه ندارن ایرانی بدرد نخورا خوب نیستن

محصولی که من میگم محصولیه که اصلا جیوه نداره من کاری به ایرانی و خارجیش نداشتم

لاروش پوزای؟؟؟؟ از کجا بگیرم؟؟؟

لاروش پوزای رومیتونید از داروخانه های بزرگ ومعتبر ..یاسایت داروکده تهیه کنید

قیمتش میگی عزیزم؟

بله گلم بیوره ۲۳۰تومان.

ایزدین۱۵۰تومان

ممنون عزیزم .فقط اینکه بدون رنگ این کرم هایی که معرفی کردی هست؟ دکتر گفته ضد افتاب  بی رنگ است ...

بله عزیزم بیرنگ هستند وبسیار سبک و خاصیت درمانی هم دارند..وقتی استفاده کنی خودت متوجه میشی چه عالین

2706