2410
2553

اگه میدونید کمکم کنید....

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کمتر صورتت بشور و لایه برداری و ماسک و اینا بزار  چطوری فهمیدی نازک شده؟

چروکهای ریز افتاده و برق بدی میزنه

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

ضدآفتاب یادت نره یه مدت کلا بزن..ماساژبده باروغن...

ورزش کن واب زیاد بخور.

یه مدت زینک.ویتامین e..c..وامگا۳بخور...تاترمیم شه پوستت 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ازکجافهمیدی نازک شده مگه چیکار کردی باهاش؟

ضدآفتابم نازکش کرده به مرور.شکننده شده

2714
ضدآفتاب یادت نره یه مدت کلا بزن..ماساژبده باروغن... ورزش کن واب زیاد بخور. یه مدت زینک.ویتامین e.. ...

نیاز هست برم دکتر؟؟؟

ضدآفتابم نازکش کرده به مرور.شکننده شده

امکان نداره عزیزم..تو ضدآفتاب هیچگونه لایه برداری استفاده نمیشه..

حتما زیادتوآفتاب بودی

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
نیاز هست برم دکتر؟؟؟

اگه تغییر بزرگی توپوستت متوجه شدی که نگران کننده اس حتما برو

امکان نداره عزیزم..تو ضدآفتاب هیچگونه لایه برداری استفاده نمیشه.. حتما زیادتوآفتاب بودی

متاسفانه این اواخر دوسه بار شمال و بعدم استخر روباز

ضدآفتابای بازاری بخاطر داشتن جیوه بالا باعث خراب شدن و نازک شدن پوست میشه

مگه ضدآفتاب خانگی هم داریم عزیزم؟؟

همه ضدآفتابهاجیوه ندارن ایرانی بدرد نخورا خوب نیستن

2706