1345
1363
عنوان

پوست صورتم نازک شده.کسی درمانش رو میدونه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 33 پست
شما ضد آفتاب خاصی میشناسین؟؟؟

بله ..

بهترین ضدآفتاب بیوره اس واسه ژاپنه ..عالیه..

ایزدین مدل فیوژن واترش هم عالیه

💙علی💙عشقِ من....میدونم باز میشه این در..صبح میشه این شب...میدونم بالاخره اونروزمیرسه که برمیگردی وتوچشمام نگاه میکنی وهمون لحظه از خوشی میمیرم
بله پس بخاطر همونه.. کرم ترمیم کننده لاروش پوزای استفاده کن

لاروش پوزای؟؟؟؟

از کجا بگیرم؟؟؟

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

مگه ضدآفتاب خانگی هم داریم عزیزم؟؟ همه ضدآفتابهاجیوه ندارن ایرانی بدرد نخورا خوب نیستن

محصولی که من میگم محصولیه که اصلا جیوه نداره من کاری به ایرانی و خارجیش نداشتم

1350
لاروش پوزای؟؟؟؟ از کجا بگیرم؟؟؟

لاروش پوزای رومیتونید از داروخانه های بزرگ ومعتبر ..یاسایت داروکده تهیه کنید

💙علی💙عشقِ من....میدونم باز میشه این در..صبح میشه این شب...میدونم بالاخره اونروزمیرسه که برمیگردی وتوچشمام نگاه میکنی وهمون لحظه از خوشی میمیرم
قیمتش میگی عزیزم؟

بله گلم بیوره ۲۳۰تومان.

ایزدین۱۵۰تومان

ممنون عزیزم .فقط اینکه بدون رنگ این کرم هایی که معرفی کردی هست؟ دکتر گفته ضد افتاب  بی رنگ است ...

بله عزیزم بیرنگ هستند وبسیار سبک و خاصیت درمانی هم دارند..وقتی استفاده کنی خودت متوجه میشی چه عالین

1376
چقدر خوب .من صورتم مستعد لک هست نمیدونم چی بزنم چی نزنم .

عزیزم اگر مستعدلک هستید..باید خیلی مراقب آفتاب باشید

ضدآفتاب مرتب بزنید..

حواستون به لایه برداری باشه..

هرماده ای ک توش لایه بردار داشت ..بااحتیاط ومراقبت استفاده کنید