2726

بچه ها من خیلی خیلی خیلی از تهوع و ضعف و سرگیجه دوران بارداری میترسم برای همین اقدام نمیکنم،،، کسایی که ویار سخت داشتین واقعا وحشتناکه؟؟ ؟من میترسم😓

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
بچه ها من خیلی خیلی خیلی از تهوع و ضعف و سرگیجه دوران بارداری میترسم برای همین اقدام نمیکنم،،، کسایی ...

نترس ممکنه اصلا نداشته باشی

والا من هیچ ندارم همش شک‌میکنم که بچه آیا حالش خوبه 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من خیلی خیلی خیلی از تهوع و ضعف و سرگیجه دوران بارداری میترسم برای همین اقدام نمیکنم،،، کسایی ...

متاسفانه وحشتناکه ولی اینم ی دوره هس ک تموم میشه میرسه ب جاهای شیرینش

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2728
نترس ممکنه اصلا نداشته باشی والا من هیچ ندارم همش شک‌میکنم که بچه آیا حالش خوبه 

شما از بندگان مقرب خدایی، خوش بحالت

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
نترس ممکنه اصلا نداشته باشی والا من هیچ ندارم همش شک‌میکنم که بچه آیا حالش خوبه 

خوشبحالت مال من فقط حالت تهوع دوبار حالم بهم خورده ولی کاش بهم بخوره چون دارم میمیرم

صبوری کن همین

دمیترون میتونی بخوری

هفته هات بره بالا بهتر میشی

من تازه یه خورده خودمو چشم نزنم بهترم یخورده

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من هیچ علائمی نداشتم

نه تهوع داشتم نه حالتشو

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
صبوری کن همین دمیترون میتونی بخوری هفته هات بره بالا بهتر میشی من تازه یه خورده خودمو چشم نزنم به ...

خدا رو شکر عزیزم ..دمیترون چی هست باید دکتر بگه یا میتونم خودم بگیرم

خوشبحالت مال من فقط حالت تهوع دوبار حالم بهم خورده ولی کاش بهم بخوره چون دارم میمیرم

سعی کن اصلا بالا نیاری من اینقدر بالا اوردم ب لک بینی و درد افتادم بهت فشار میاد سعی کن با دمیترون زنجفیل و بو کردن چیزای خوب عرق نعنا ادامس نعنایی خودتو کنترل کنی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
سعی کن اصلا بالا نیاری من اینقدر بالا اوردم ب لک بینی و درد افتادم بهت فشار میاد سعی کن با دمیترون ز ...

الان تقریبا بالای دوماهم فقط دوبار بالا آوردم

خدا رو شکر عزیزم ..دمیترون چی هست باید دکتر بگه یا میتونم خودم بگیرم

قرص تهوعه 

دکترا بعضیا میدن بعضیا نمیدن داروخونه بهت میده

متاسفانه وحشتناکه ولی اینم ی دوره هس ک تموم میشه میرسه ب جاهای شیرینش

شده کسی بمیره از ویار؟ 😂

من هیچ علائمی نداشتم نه تهوع داشتم نه حالتشو

عه... خداکنه مثل شما باشم چقدر عالی😍

حالا من میگم تهوع باشه خوبه آدم می‌دونه بچه دیگه پس حتما حالش خوبه 🙃

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706