2726
عنوان

تفاوت سنی

370 بازدید | 64 پست

سلام یه سوال خیلی مهم دارم ازتون....

خواستگار من ۱۲ سال ازم بزرگتره من میرم تو ۲۲ سال.

راستش به قیافش نهایت ۲۶ میخوره‌‌‌. کسایی که دیدنش اصلاباورشون نمیشه.‌

من خودم تعریف نباشه همه میگن از سنم بیشتر میفهمم خیلی با پسرای ۲۶ ۲۷ کنار نمیام حتی تو دانشگاه به چشم بچه بهشون نگاه میکنم..‌.

میخوام بدونم خیلی این تفاوت مهمه؟؟؟

اینم بگه اون خیلی شیطنت داره یعنی هنوز بعضی وقتا بچگی میکنه ولی واقعا مرده اینو مشاوره هم گفته....نظراتتونو حتما بگین بهم چون برام مهمه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ب نظر من شما کاملا قبول داری این آقارو و از تغریفات مشخصه چون اگه نظر میخواستی سمت خصوصیات مثبت ایشونو نمیکرفتی ک تفاوت سنی ب چشم نیاد . همین بنظر من اوکیه . فقط خودت باور کن ک مشکلی نیس ک بعدا اذیتت کنه همین . 

مادر پدر منم ۱۰ سال تفاوت سنی دارن زندکیشونم عالیه ولی خالم با ۹ سال تفاوت سنی بخاطر سن شوعرش جدا شده . پس همچی بستکی ب خودت داره. 

موفق باشی

بستگی به خودت داره 

منم دقیقا از پسرای زیر 26 خوشم نمیومد 

ما 12 سال تفاوت داریم 5 ساله ازدواج کردم شوهرم 32 سالشه ولی هر کی میبینه باورش نمیشه خیلی بچه میزنه 

ما که خیلی خوبیم و خیلی اخلاقامون بهم نزدیکه 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

من سال هاست ديگه اين اختلاف سن رو تو اطرافيان نمي بينم و از نظرم واقعا زياد هست. دنياي يه خانم ٢٢ ساله كه تازه داره تجربه ميكنه و ياد ميگيره با يه آقاي ٣٤ ساله سرد و گرم چشيده كاملا متفاوت هست. بحث تسلط ايشون هم هست كه منم اگر ١٢ سال از همسرم بزرگتر بودم قطعا به نظراتش خيلي اطمينان نميكردم. در ضمن شما الان رو نببنيد و خيلي ها كه الان از زندگيشون راضي هستن، شما بايد ١٥ سال ديگه رو ببينيد و بحث اختلاف جنسي كه اختلاف سن مشكل سازش ميكنه . يادتون باشه سن فقط يه عدد نيست ، سن نشان دهنده تجربه سابقه بيشتر و همچنين چين و چروك بيشتر هست.

خودت میدونی.پسر خوبیه؟ولی حواست باشه چون سنش بالاتره زیاد تسلط نگیره روت

نه برعکس ادمیه که همه چیزو اشتراکی دوست داره....

خیلی راحت خودشو رو میکنه شاید بگین دورغ میگه اینا،ولی واقعا صداقت داره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
وقتی خودت میگی خوبه ..خوبه دگ عزیزم مبارک

میسی😊😊😊

عزیزم ب نظر من شما کاملا قبول داری این آقارو و از تغریفات مشخصه چون اگه نظر میخواستی سمت خصوصیات مثب ...

ممنون از راهنماییت گلممم😘😘😘

بستگی به خودت داره  منم دقیقا از پسرای زیر 26 خوشم نمیومد  ما 12 سال تفاوت داریم 5 ساله ...

خداروشکر انشالله همیشه زندگیتون پر عشق باشه برا منم دعا کن عزیزم😘

من سال هاست ديگه اين اختلاف سن رو تو اطرافيان نمي بينم و از نظرم واقعا زياد هست. دنياي يه خانم ٢٢ سا ...

درسته چشم حتما روش فکر میکنم ممنونم 

بله رو بگو.اتفاقا من از پسرای سن بالا خوشم میاد.پخته ترن.

نظر کاربر نفیس کاملا محترم و درسته...

منم خیلی روش فکر کردم و بیشتر هم فکر میکنم...

خواستگارم کلا آدم مستقلیه و البته واقعا پختس تمام دغدغه های منو خودش برام گفت و حلش...

کرد برام دعاکن انشالله انتخابم درسته ممنونم گلم

2706