2737
2734
عنوان

مامانا،کیا نوزاد دارن

173 بازدید | 23 پست

پسرن۱۷روزشه،خوابش خیلی کمه،روز کامل چرت میزنه،شبم مدام بیداره،از سردرد میخوام بمیرم،کسی هم پیشم نیس مجبورم به همه کارام برسم،شکمش هم سیره،روزی چندبار باید پوشکش عوض کنم،کیا حس و حال منو دارن😪تازه دارم افسردگی هم میگیرم حال دلم خوش نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مامان۱پسر۶ماهه هستم،امروزصبح انقدددددددددرگریه کردم ازدستش که نگو،فقط نق وغرمیزنه،جیغ میزنه،چشاش میره برا خواب ونمیخابه،همه میگفتن۶ماهگی خوب میشه امااین بدترشد،داغون شدم به معنای واقعی،خونه مامانم یاکسیم دوس ندارم برم چون میرم بیشترحرص میخورم،داغونم،اماچاره چیه بایدساخت

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2738

دل درد داره یواش یواش بهتر میشه. بچه چون زیر چهل اس نمیتونی دارو گیاهی بدی اما برو دکتر بهت دارو میده. بعد چهل روز معجزه میکنه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
نه شیر خودم،خیلی هم مراعات میکنم تو تغذیه م

سیب زمینی ماکارونی بادمجون حبوبات جز نخود لپه نخور شیر هم نفخ میاره گوجه کم بخور .زردالو نخور.میوه نرسیده نخور

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
من مامان۱پسر۶ماهه هستم،امروزصبح انقدددددددددرگریه کردم ازدستش که نگو،فقط نق وغرمیزنه،جیغ میزنه،چشاش ...

منم دخترم ۷سالشه،اینقد سختی کشیدم برا بزرگ شدنش که نابود شدم،یه بچه بسیااااار کم خواب،غر غرو،بهونه گیر،عاشق گریه،توی یه شهر غریب و دست تنها،الان خداروشکر بزرگ شده ولی امروز به این فک میکردم یعنی من همه اون روزها رو فراموش کرده بودم که دوباره دلم نی نی خواست

عزيزم بيشتر مشكل بچه ها گرسنگي هست ، من دو تا بچه شير به شير دارم ، دخترم خيلي بد خواب بود و گريه ميكرد ولي من خيلي تعصب داشتم كه فقط شير خودم رو بخوره و خيلي  خيلي كم بهش شير خشك ميدادم ولي به پسرم كه الان نزديك دو ماهش هست از اول هم شير خودم رو دادم و هم شير خشك و خدا رو شكر اصلا هم بدخواب نيست و گريه بيخود هم نميكنه .

شايد ني ني شما هم اگر فقط شير خودتون رو ميخوره سير نميشه و فكر ميكنيد كه شير كافي خورده .

پوشك هم تا وقتي كوچيك هستن خيلي زود زود نياز به تعويضش هست ولي بعدش ديگه كمتر نياز ميشه .

و ديگه اينكه كلا تا ٤ ماه اول بالاخره يك مقدار شب بيداري زياد هست ولي به مرور بهتر ميشه .

ارع باید ببرم دکتر

حتما زیر نظر یه دکتر بذارش که رشد و... هم چک کنه. حتما ببرش بچه با خواب باهوش میشه و وبهتر وزن میگیره

2706