2737
2734
عنوان

مشکل همیشه من و شوهرم

493 بازدید | 43 پست

سلام دوستان

من یه مشکلی همیشه با شوهرم دارم،شهر دیگه کار میکنه و ۳۰،۴۰ روز یکبار میاد مرخصی،منم شاغلم و فقط آخر هفته آزادم،انتظار داره هروقت ۱ هفته میاد مرخصی ۲،۳ روز بره خونه مادرش که شهر دیگس حتما هم آخر هفته بریم،و بقیه زمان هم گردش و تفریح،اصلا مهم نیست براش شاید منم بخوام باهاش خونه تنها باشم یا بریم خونه فامیل ما،بیش از حد وابسته اس به خانوادش،اینبار هم دعوامون شد رفت خونه مادرش،واقعا نمیدونم چکار کنم 

به خودت وابستش کن.ی چیزی خصوصی بهت میگم شاید احمقانه ب نظرت بیاد ولی حسابی جواب میده برای جذب شوهر اینجا بگم میریزن رو سرم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خب اونم حق داره بعدداز ۳۰ ۴۰ روز خانواده ش رو بببینه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
به خودت وابستش کن.ی چیزی خصوصی بهت میگم شاید احمقانه ب نظرت بیاد ولی حسابی جواب میده برای جذب شوهر ا ...

ميشه ب من هم بگي؟؟؟❤️

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2738
به خودت وابستش کن.ی چیزی خصوصی بهت میگم شاید احمقانه ب نظرت بیاد ولی حسابی جواب میده برای جذب شوهر ا ...

احتمالا میخوای بگی ادرارت رو بده بخوره ؟ 

خب چجوری باید این کارو بکنی که نفهمن و بد نباشه؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

یه اشنایی هم مشکل شمارو داشت اولویت اولش مادرش بود...رفتن دادگاه قبلش مشاوره گذاشتن مشاوره گفت کی مهمه ؟اونم گفته بود مادرم مشاوره کلی دعواش کرده بوده.شمام با ترفندای زنونه باهاش حرف بزن.ایشالله درست میشه.

بچه ها فقط تروخدا نریزید سرم .منم برا نجات زندگیم مجبور شدم اخرین راه برای جذب شوهرمو امتحان کنم.

یکی بهم گفت چند قطره ادرارتو قاطی نوشیدنی کن بده شوهرت بخوره اگر دعایی چیزی باشه از بدنش میره بیرون و منم اینکارو کردم شاید باورتون نشه ولی خیلی موثر بود.

اگر نتیجه داد دعا کنید تو دلتون برام

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2706