2737
2734
عنوان

برام دعا کنید خیلی نگرانم

3319 بازدید | 24 پست

نزدیک دو ماهه گلوم درد می‌کنه.هرچی میخورم حس میکنم تو گلوم مونده پایین نمیره.همش حس میکنم یه چیزی تو گلومه .بدترینش اینه وقتی حرف میزنم گلوم درد میگیره.واین باعث نگرانی بیش از حد من شده.تار های صوتیم درد میگیرن.دوتا دکتر رفتم گفتن افسردگی داری.یه دکتر گفت رفلاکسه.نمیذونم.میترسم باز برم دکتر.حالم خیلی بده.تو گوگل سرچ کردم نوشته سرطان گلو‌.یه دختر ۵ماهه دارم‌.۳ساله ازدواج کردم.22سالمه.دارم دیونه میشم بخدا‌.دعا کنید .برا خوب شدن گلوم صلوات بفرستبد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش فکرای منفی رو بریز دور 

سرطان داشتی خدای نکرده دکتر همون اول تشخیص میداد

ما ی اصطلاح داریم در این موارد میگن لقمه گیر کرده سر معده نمیدونم من اعتقادی بهش ندارم بعضیا هستن خانمای پیر تو خونه از این دوا درمونا میکنن اونا میتونن رد بدن اون لقمه رو ی دکتر بهتر برو اخه گلو درد چ ربطی ب افسردگی داره ؟؟؟

2731

ای بابا تو نت که هر چی سرچ میکنی سرطان مینویسه

یه بار واسه بیماری مادرم و یه بار واسه شوهرم سرچ کردم علایمشو، یکیو نوشت سرطان روده و یکی نوش سرطان معده، به نت اعتماد نکن

شاید تیرویید باشه،یه ازمایش بده حتما

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

تو گوگل بزنی انگشت شصت پام درد می کنه مینویسه سرطان انگشت شصت پا داری. جدی نگیرش

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
نه عسل قورت دادم 

من یه بار رفتیم مسافرت گلوم ورم کرد صدام عوض شده بود ابجوش باعسل یه مقدار اب لیمو قاطی میکردم میخوردم خوب شدم انشاالله شماهم خوب بشی امتحان کن عزیزمن

یادی کنیم از اونایی ک.قرار بود همیشگی باشنچطوری نصفه نیمه😑✋✌
2706