2737
2739

تو رو خدا خانومای گل کدوماتون مثل من عشق دوم یا سوم همسرتون هستین؟چرا فراموش نمی کنند...من و امثال من چه گناهی کردیم که باید بسوزیم با گذشتشون.با دیدن عشقشون ....مخصوصاً امثال شوهر من که فراموش نمی کنند؟؟؟😭😭😭

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا چی بگم میدونم سخته خیلی ولی همسرت باید بدونه تو نباید با گذشته ش اذیت شی 

وقتی رو نذاشته کنار نباید یکی دیگه رو بیاره تو زندگیش و اذیتش کنه با این مسائل 

باهاش جدی حرف بزن

_آبنبات هستم_
2738

من مجردم

۴.۵ساله تو رابطم

دومین دوست دختر دوستمم

اوایل ازش تعریف میکرد 

اما بعد یه روز که باهاش قهربودم و قرار گذاشته بودیم همو ببینیم به گفته خودش توی راه اونو با یکی دیگه دیده و همونجا اونو بامن مقایسه کرده و پی برده اون عشقش نبوده من عشقشم😊

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

من نميدونم چندومم هيچوقتم نپرسيدم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

منم عشق دومم ولی تو یه مجلسی همسرم عشق نوجوونیشو یا همون عشق اولشو دید و بعد رو کرد بهم و گفت خدارو شکر که تو هستی کنار خدا خیلی دوستم داشت که حالا فقط تو عشقمی و اون موقع واقعا انگار بچه بودم این دیگه کی بوده و از خودم بعید بود و من هیچوقت اذیت نشدم یه بارم قبلن کامل برامتوضیح داده بوده موضورو و من اصلا حساس نبودم حتی وقتی دیدمش برام کاملا عادی بود الته چون همسرم هیچ توجهی بهش نکرده بود شاید منم برام مهم نبوده

شوهر منم قبل از من خاستگاری دخترداییش رفته و ندادنش،یادمه شب عقدمون با اینکه ۳ ماه قبلشم صیغه محرمیت بودیم قبل از اینکه عاقد عقدمون کنه شوهرم زنگ‌زد به داییش گفت میخوام ازت اجازه بگیرم

خیلی حس بدی بهم دست داد

احساس کردم داره زور آخرشو واسه بدست آوردن دخترداییش میزنه.

هییییچوقت از یادم نمیره و نمیبخشمش بخاطر این‌کارش

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
2706