2703
2553

اخ خ خ  که منم شدید دلم گرفته.با اینکه تا زه پنجاه روزه دخترم به دنیا اومده.یه دختر زیبا و دوستداشتنی.الانم کنارم خوابیده.ولی من غم دنیا رو دلمه.فردا تولدمه ولی اصلا حس و حالی نمونده برام.روزهایی که فکر میکردم وقتی برسن خوشحالترین ادم دنیام و خیلی منتظرش بودم کسی که اصلا باور نداشتم زد و خراب کرد.بدجورم خراب کرد برام.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بچه که بودم خیلی شیطون شاد و سدخوش بودم ولی الان که بزرگتر شدم فهمیدم دنیا خیلی مسخرس زندگی سخته هیچ چیز خوشحال کننده ای نمیبینم 

یار مرا غار مرا عشق جگر خار مرا  یار تویی غار تویی
پس افسردگی بعد زایمان داری؟

نه،خیلی کارها کردم که نگیرم خیلی روی افکارم کار کردم و واقعا ررهای اول زایمانم و کل حاملگیم خوشحال بودم و بی خودی دوست داشتم بخندم.کسی درحقم ظلم کرد که باعث شده یه هفته اس دارم میمیرم.تقصیر خودم نبود اصلا

2714
نه،خیلی کارها کردم که نگیرم خیلی روی افکارم کار کردم و واقعا ررهای اول زایمانم و کل حاملگیم خوشحال ب ...

نمیدونم چی بگم یه جورایی هممون همینیم ناراحت و افسرده همین الان دارم کور میشم از شدت گریه

یار مرا غار مرا عشق جگر خار مرا  یار تویی غار تویی
نه همیشه تنها بودم یه دوست داشتم اما ارتباطمو باهاش قطع کردم

تنها هستی دلت میگیره و ناراحتی حداقل خودتو سرگرم بازی یا کتاب خوندن یا کلاس که دوس داری بکن 

خودت باش حتی اگه کسی طرفدارت نبود........
2706