2726
عنوان

اولین آهنگی که با عشقتون گوش دادین 🎵🎶🎻🎧🎸🎺🎤

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آهنگ چ حالیه از سحر .. 

چه حالیه تو آغوشت چشمام و میبندم .. سر میزارم رو شونه هات .. خوش حالم میخندم .. چه حالی غرق نگات میشم .. دستام و میگیرب میگی بمون پبیییشم ..

البته این اولی نیست ولی خب اولین آهنگی بود ک بعد از اینک فهمیدم دوسش دارم باهم گوش دادیم .. 

چ چالش خوبی 😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

نيه گلميورسون ؟ نيه دويميورسون ؟ نيه يارديم ايتميورسون نيه؟ ايولوروم ولله 

سسيمى دويان يوك اما 🙁

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2728
پایتم من 

کی خونده ؟

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
یادم نمیاد🤔

اوااا چرا 😆

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
من تو رو  من تو رو دوست دارم

اخی 😍

عااااالی عااالی. پایدار

😍😍 

الهی آمین .. 

ایشالله زندگی شماهم سرشار از خوشبختی و برآورده شدن آرزوهایی ک انتظارشون و میکشید 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
تو جذاب ترین قسمت عشقی چقدر صحبت عشقی باتو دارم عزیزم

خیلی قشنگع😍

اقامون جنتلمنه جنتلمنه😐

خخخخخ ماهم قبلا زیاد گوش میدادیم

سکوت قلبت از محسن یگانه 

وای عاشقشمااالا

2706