2703
2553
عنوان

اولین آهنگی که با عشقتون گوش دادین 🎵🎶🎻🎧🎸🎺🎤

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آهنگ چ حالیه از سحر .. 

چه حالیه تو آغوشت چشمام و میبندم .. سر میزارم رو شونه هات .. خوش حالم میخندم .. چه حالی غرق نگات میشم .. دستام و میگیرب میگی بمون پبیییشم ..

البته این اولی نیست ولی خب اولین آهنگی بود ک بعد از اینک فهمیدم دوسش دارم باهم گوش دادیم .. 

چ چالش خوبی 😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

نيه گلميورسون ؟ نيه دويميورسون ؟ نيه يارديم ايتميورسون نيه؟ ايولوروم ولله 

سسيمى دويان يوك اما 🙁

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2720
پایتم من 

کی خونده ؟

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
یادم نمیاد🤔

اوااا چرا 😆

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2714
من تو رو  من تو رو دوست دارم

اخی 😍

عااااالی عااالی. پایدار

😍😍 

الهی آمین .. 

ایشالله زندگی شماهم سرشار از خوشبختی و برآورده شدن آرزوهایی ک انتظارشون و میکشید 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
تو جذاب ترین قسمت عشقی چقدر صحبت عشقی باتو دارم عزیزم

خیلی قشنگع😍

اقامون جنتلمنه جنتلمنه😐

خخخخخ ماهم قبلا زیاد گوش میدادیم

سکوت قلبت از محسن یگانه 

وای عاشقشمااالا

2706