2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه یکی دو روز ب محرم میرم تا عاشورا تاسوعا ک عمرا برم ارایشگاه بعدشم 

خودم تو خونه بند میندازم و مرتب میکنم 

ارایشگاه رو بعد اربعین میرم 

ی تغییر اساسیم میکنم ...

هرکس یجور اعتقاد داره دیگ ولی فک‌نکنم گناه باشه 

2456
یه بار شرابی رو امتحان کنید. خیلی چهره آدمو باز میکنه. من که خیلی خوشم اومد . بقیه هم تعریف کردن

رنگ پوستتون چیه من سبزه ام پنج ساله رنگ نکردم شرابی هیچ وقت نکردم  شرابی واسه سبزه هام خوبه؟؟

من پیشونیم بلنده تا خودم نخوام،موهام بیرون نمیاد مخصوصا با مقنعه که اصلا بیرون نمیاد

پیشونی من بلند نیست.خیلی راحت ریشه موهام دیده میشه.یعنی یک سانت که موهام رشد کردن سفیدیش میزنه بیرون.منم که نمیتونم تند تند رنگ کنم.گاهی یه ذره ریمل میزنم به جلوهاش  

خدایا شکرت  
یه مدت اصلا رنگ نکردم، موهام خاکستری بود.همه میگفتن خوبه ولی اعتماد بنفسم اومده بود پایین.دوباره رنگ ...

موهای من مشکیه.سفیدیا بیشتر به چشم میزنه.فکر نکنم قشنگ بشه.ولی چند بار هوس کردم اصلا رنگ نکنم.ولی جرات نکردم.

خدایا شکرت  
2714

تمیزی ربطی ب محرم  نداره ک...تمیزی چرا باید گناه باشه؟؟اونوق خب باید حموم هم نریم..با سبیل و مو عزاداری نمیشه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

ن بابا برو.دو روز عاشورا تاسوعا نمیرن .

تمیزی صورت ک بد نیی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تو این ده روز سه بار رفتی،مگه بجای اب صبحا به صورتت چی میزنی که اینقد زود موهاش میاد

مو ندارم‌😞 صاف‌ صاااف‌

واس‌ ناخونای‌ واموندم‌ رفتم‌ این سری باد میخوره‌ بهشون‌ زود میشکنن‌ و لب پر میشن امروز هم دوبار شکست‌‌ شنبه‌ دوباره‌ باید برم 😥

2706