2726

ناخن مصنوعی بهتراز کاشته حداقل کمتر به ناخنت آسیب میرسونه کلیم مدلای جدید و قشنگ اومده که با کاشت فرقی نداره اگر وقتی میخوای ظرف بشوری دستکش بپوشی کنده نمیشه...چسب کم نزن که زود کنده نشه

چرا دوستم میگه من استفاده کردم حتی نمیتونم واسه بچم شیر خشک درست کنم ..میگه سرشیشه رو پاره میکنه گاه ...

😐😐😐عزیزم منم پسرم کوچیکه خیلیا ب من میگن چطور اینقد با ناخنایه بلند راحت کاراتو میکنی منم واقعا نمیدونم چجوری توضیح بدم ک باهاشون راحتم،باید خودت عادت داشته باشی خیلیم خوبه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا من ناخنام بلنده خیلیم راحتم ها اتفاقا برق میندازم 😂😂😂😂شاید عادت نداری فک میکنی اینجوریه فداتش ...

اصلا تا حالا ناخن نزاشتم خیلی بدم میاد بقول شوهرم میگه اینای ک ناخن میکارن تو دسشوی خودشونا نمیشورن یا اصلا ادم نمیتونه غذا شونا بخوره🤮

😐😐😐عزیزم منم پسرم کوچیکه خیلیا ب من میگن چطور اینقد با ناخنایه بلند راحت کاراتو میکنی منم واقعا ن ...

شیرم درست میکنی باهاشون مشکلی نبوده آخه من بچه کوچیک دارم مشکلی پیش نمیاد؟؟

2728
اصلا تا حالا ناخن نزاشتم خیلی بدم میاد بقول شوهرم میگه اینای ک ناخن میکارن تو دسشوی خودشونا نمیشورن ...

ن والا هرکسی یه عقیده ای داره گلم من خیلی ناخنام تمیزه مخصوصا بخاطر پسرم ی برس مخصوص دارم واسه ناخنام هرروز میشورمشون وتمیزشون میکنم

اصن نمیشه کاری کرد آدم شلوارشم نمی تونه بکشه بالا والا بوخودا😐

دوستم میگه من استفاده کردم حتی نمیتونم واسه بچم شیر خشک درست کنم ..میگه سرشیشه رو پاره میکنه گاهی

شیرم درست میکنی باهاشون مشکلی نبوده آخه من بچه کوچیک دارم مشکلی پیش نمیاد؟؟

ن اگه عادت نداری نمیدونم شاید ب بدن بچه گیرکنه ولی من چون ناخنایه خودمم بلنده انگار ن انگار ک کاشته یا مصنوعیه راحت ب تمام کارام میرسم وراحتم 

بچه ها کاشت ناخن برای وضومشکل نداره من خیلی دوست دارم کاشت بزنم

ببین من یه دوسه دفعه ای انجام دادم ب من گفتن غسل جبیره داره ولی یکم بیشتر افتادم دنبالش ک فهمیدم غسل نداره دیگه نکاشتم واقعا بده ازاین لحاظ همش غسل گردن می مونه ک منم بدم اومد بخاطراین 

ببین من یه دوسه دفعه ای انجام دادم ب من گفتن غسل جبیره داره ولی یکم بیشتر افتادم دنبالش ک فهمیدم غسل ...

اخه من عادت به جویدن ناخن دارم گفتن ب‌کاری از سرت میوفته

خدایاامیدم فقط به توعه🤲🤲🤲🤲🤲
2706