1345
1363

خب ناخن بکار ...مصنوعی کنده میشه

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...

کاشت بکن ناخن مصنوعی زود کنده میشه

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

اصن نمیشه کاری کرد آدم شلوارشم نمی تونه بکشه بالا والا بوخودا😐

روی عکساگردوخاکه...بیشتردلاهلاکه.قحطی گلای پونه ست.تقدیرادست زمونه است.عهدوپیمون شکسته.رشته ی دلا گسسته.آدمایاهمه مردن.یاکه مات ودل سپردن.تادلت بخوادشکایت.غصه هاتابی نهایت.دلای آدماتنگه.غصه هم گاهی قشنگه...😔چشماخونه ی سواله...مهربون شدن محاله.شباسردوبی عروسک.دلای شکسته ازشک.شهری که سرش شلوغهوعده هاش همه دروغه...خدامال غصه هاته...وقتی غم داری خداته...خستگی بی اعتمادی...شک وتردید زیادی😔😔💔💔
اصن نمیشه کاری کرد آدم شلوارشم نمی تونه بکشه بالا والا بوخودا😐

دقیقا

من نمیتونم لباسمو تو تنم درست کنم وقتی ناخن میچسبونم

تنها مدارا میکنی دنیا عجب جایی شده

من کاشتم داشتم مصنوعی هم گاهی اوقات استفاده کردم کاشت خوبیش اینه کنده نمیشه ولی مصنوعی کنده میشه مصنوعی یکم ده مدس ولی کاشت ن به هرحال اگه هزینه کاشت برات یکم سخته چون هرماه ترمیم داره مصنوعی بزار کنده شد دوباره بچسبون مشکلی نداره ک

من کاشتم داشتم مصنوعی هم گاهی اوقات استفاده کردم کاشت خوبیش اینه کنده نمیشه ولی مصنوعی کنده میشه مصن ...

چرا دوستم میگه من استفاده کردم حتی نمیتونم واسه بچم شیر خشک درست کنم ..میگه سرشیشه رو پاره میکنه گاهی

1226

ناخن مصنوعی بهتراز کاشته حداقل کمتر به ناخنت آسیب میرسونه کلیم مدلای جدید و قشنگ اومده که با کاشت فرقی نداره اگر وقتی میخوای ظرف بشوری دستکش بپوشی کنده نمیشه...چسب کم نزن که زود کنده نشه

چرا دوستم میگه من استفاده کردم حتی نمیتونم واسه بچم شیر خشک درست کنم ..میگه سرشیشه رو پاره میکنه گاه ...

😐😐😐عزیزم منم پسرم کوچیکه خیلیا ب من میگن چطور اینقد با ناخنایه بلند راحت کاراتو میکنی منم واقعا نمیدونم چجوری توضیح بدم ک باهاشون راحتم،باید خودت عادت داشته باشی خیلیم خوبه 

وا من ناخنام بلنده خیلیم راحتم ها اتفاقا برق میندازم 😂😂😂😂شاید عادت نداری فک میکنی اینجوریه فداتش ...

اصلا تا حالا ناخن نزاشتم خیلی بدم میاد بقول شوهرم میگه اینای ک ناخن میکارن تو دسشوی خودشونا نمیشورن یا اصلا ادم نمیتونه غذا شونا بخوره🤮

😐😐😐عزیزم منم پسرم کوچیکه خیلیا ب من میگن چطور اینقد با ناخنایه بلند راحت کاراتو میکنی منم واقعا ن ...

شیرم درست میکنی باهاشون مشکلی نبوده آخه من بچه کوچیک دارم مشکلی پیش نمیاد؟؟

اصلا تا حالا ناخن نزاشتم خیلی بدم میاد بقول شوهرم میگه اینای ک ناخن میکارن تو دسشوی خودشونا نمیشورن ...

ن والا هرکسی یه عقیده ای داره گلم من خیلی ناخنام تمیزه مخصوصا بخاطر پسرم ی برس مخصوص دارم واسه ناخنام هرروز میشورمشون وتمیزشون میکنم

1364