1373
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من تقریبا ی سالی خونه پدر شوهرم نرفتم،قهربودم باهاشون،ولی هیچ فایده نداره،همون حرصایی ک قبلا میخوردم،تو قهرم میخوردم،بعدم دلم واس شوهرم میسوخت،گرچه عید خودش تنها رفت خونه باباش ولی حس میکنم خیلی خجالت کشید

خدا جونم هزاران بار شکرت❤
1350
بستگی داره چجور آدمایی باشن

من نماز ميخونم و كلاً معتقدم از حق نميگذرم كلاً مهربونن ولي گاهي رو اعصابن مثلاً از طرفم به شوهرم دروغ ميگه 

من بهشون گفتم اگه هر وقت از من ناراحتي به خودم بگو يا دفاع ميكنم و اصلاح ميكنم با معذرت خواهي اگه اشتباه كرده باشم 

ولي عادت داره به همسرم ميگه 

من تقریبا ی سالی خونه پدر شوهرم نرفتم،قهربودم باهاشون،ولی هیچ فایده نداره،همون حرصایی ک قبلا میخوردم ...

شوهر منم خجالت ميكشه و ميريزه تو خودش 

به نظرت قهر نكنم 

خيلي طولاني نميكنم 

ده روز پريودم من خيلي بد پريود ميشم سه چهار روز دل درد شديد 

من هر جمعه و يه بارم تو هفته  ميرم خونه مادر شوهرم كه زن عموم هم هست 

حالا ديروز به شوهرم گفته بود زنت ده روز پاشو اينجا نزاشته من مريض بودم (خوب ميدوتست من خودمم خيلي حالم بده و دكتر رفتم)

از طرفي هم زنت گفته ميخوام سارينا و پرنيان رو ادب كنم يعني جاري هامو اونا بزرگترن 

شوهرم زنگ زد گفت شما اين حرفا رو گفتي ؟من چشام گرد شد گفتم وااااااا اخه اون بنده خدا ها جز عزت و احترام به من كاري نكردن چرا من بايد اين حرفا رو در موردشون بزنم 

از طرفم دروغ گفته 

منم سريع رفتم خونش نزديكه گفتم كي من اين حرفا رو زدم جلو شوهرم 

شوهر منم خجالت ميكشه و ميريزه تو خودش  به نظرت قهر نكنم

ن،ب نظر من ک قهر هیچی رو درست نمیکنه،تازه ادمو عصبی تر و کینه ای تر میکنه،رفت و امد کن فقط رفتارتو عوض کن،ی گوشت در باشه یکیش دروازه

خدا جونم هزاران بار شکرت❤

سريع شروع كرد مظلوم نمايي كه من جز احترام به تو كاري نمردم 

منم گفتم درست احترام ميزاري ولي كي من اين حرفو زدم 

حالا هم قهر كرده 

هر روز برا فضولي ده بار تا شب زنگ ميزد امروز نزد 

1226

عزیزم تو ده دقیقه فاصله داری ازشون 

ما که 14 ساعت راهه از اینحا تا خونه پدرشوهرم انتظار دارن هرموقع تعطیلی پیش میاد پاشیم بریم یکساله ازدواج کردیم تو این یکسال 16 بار رفتیم اومدیم 

عید قربان رفتیم باز عاشورا هم پیام دادن پاشین بیایین ما هم نه مرخصی داشتیم نه پولشو نه حوصلشو نرفتیم الان یک هفته اس با ما دعوا دارن همین ظهری سوهرم با مادرش تو تل گرام دعواشون شده بود بخاطر این خودخواهیشون

منم همچین مشکلی دارم با این تفاوت که با پدمادرش زندگی می کنیم دیگه نابودم بخدا تو همه چی زندگیم دخالت میکنن یروز خوش ندارم خونه نباشم اتاق خوابمو می ریزه...خودش میخواد کارای شوهرمو بکنه انگار من پوست پیازم...پدرش که همش سروصدا همش دعوا می گه از خونم برید دوسه نصف شب دادو بیداد می کنه از خواب می پرم دعا کنید شوهرم راضی شه جدا شیم بسکه خودمو حبس کردم  مشکل معده پیدا کردم کلی لاغر شدم هیچ جا نمیرم

1364