2733
2734
عنوان

تغییر رشته در فوق لیسانس

123 بازدید | 18 پست

چهار سال رشته ی مهندسی کامپیوتری خوندم که دوسش نداشتم از طرفی چون غیرانتفاعی خوندم و هزینه کردم نمیخوام یه بار دیگه از لیسانس شروع کنم به نظرتون تغییر رشته کار درستیه؟ 

به رشته های علوم تربیتی و روانشناسی از بقیه رشته ها بیشتر علاقه مندم چون تدریس رو دوس دارم؟ 

اگه فوق لیسانسم با لیسانسم یکی نباشه آموزش و پرورش, ممکنه قبول بشم

به نظرتون چه رشته هایی رو آموزش و پرورش خوب برمیداره؟ 

پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول که مرتبط نبودن تو پیداکردن کار مشکل سازه 

اما واسه آموزش و پرورش صرفا جایی میتونید شرکت کنید که ارشد بگیرن ...که همین کارو سخت میکنه چون بیشتر کارشناسی میگیرن ..اموزش و پرورش علوم تربیتی و علوم پایه میگیره کامپیترم میگیره فقط چک کن دانشگاهت معتبره واسشون یا نه ..دفترچه امسال اومد دانلود کن ببین 

من لیسانس علوم تربیتی خوندم الان برای فوق لیسانس میخوام مشاوره بخونم 

اگر سنت پایین هست به آموزش و پرورش فکر کن وگرنه فکر استخدام تو آموزش و پرورش رو از سرت بیرون کن، شاید مدارس خصوصی بتونی

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
مشکل اینه که به زور چهار سال خوندمش خیلی رشته ی خشکیه

امان از وقتی که آدم رشته اش رو دوست نداشته باشه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
23سالمه

عالیه، موفق باشی

پس ارزششو داره فوق رشتمو تغییر بدم؟ 

ببین معیارهای خودت رو نگاه کن 

همه ما تجربه شخصی خودمون رو بهت میگیم 

این تجربه منه :

از 17 سالگی حسابداری خوندم و کار کردم تا 34 سالگی هیچ‌وقت هم دوستش نداشتم، برام این رشته زیادی خشک بود، من کار با آدمها رو ترجیح میدادم ولی همیشه همه از موقعیت های درآمد زای رشته ام میگفتن که درست هم بود نظرشون، من همیشه پول خوبی ازش درمیاوردم، ولی چون دوست نداشتم هیچ‌وقت دنبال به روز کردن اطلاعاتم نبودم، سرکار کسل میشدم و خدا خدا میکردم که روز تموم بشه، تو 34  سالگی با یک تصمیم ناگهانی کار رو رها کردم و شروع کروم به خوندن علوم تربیتی، با یه انگیزه فوق العاده چون دوستش دارم و الان کلی هم انگیزه دارم برای ارشد 

گاهی فکر میکنم اگر این تصمیم رو ده سال زودتر میگرفتم شاید الان کلی زندگیم عوض میشد 

من خوشحالم که این کار رو انجام دادم، چون دیگه اولویت م درآمد نبود 

شما ببین اولویت برات چی هست

2706