1345
1341
عنوان

خرید مهر و دانشگاه

309 بازدید | 55 پست

چی باید برا دانشگاه بخرم؟؟؟چیا لازم میشه کلا مثلا مثل دفتر و ... کلا چیا لازمه اونجا

کار تایپ انجام میدم صفحه ای پونصد تومن تخفیفم میدم.عکس،نوشته دستویس، صدا، بده تایپ شده تحویل بگیر

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

یه پاپکو کلاسوری بخر که تا آخر برا همه جزوه ها به دردت میخوره 

یه تیپ معقول خانمانه هم بزن

همین

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
1350
خانما کیف چی باید ببریم؟ منم امسال میرم دانشگاه ولی اصلا نمیدونم چی باید ببرم 

عزیزم😂 چه با حال گفتی 

تیپ نه رسمی بزن نه مهمونی یه جوری باشه چون اولای دانشگاه خوب یاده همه میمونه بعدا سوژه میکنن

کوله مشکی -کیف بزرگ مشکی

عزیزم ببخشید من زیاد اطلاع ندارم مگه نتیجه ها اومد؟؟؟؟؟ برای ارشد می گین؟

نه هنوز نیومده.ولی به هر حال امسال میرم دانشگاه دیگ

کار تایپ انجام میدم صفحه ای پونصد تومن تخفیفم میدم.عکس،نوشته دستویس، صدا، بده تایپ شده تحویل بگیر
من من . چی شده ؟

مرسی عزیز جواب دادی 

نمیدونی  الهیات  دانشگاه علوم  قران  تهران شبانش  چقدر  میاد 

من  تو اینترنت  زدم  واسه کارشناسی 

نوشته  

هزینه ترم ثابتش  ۱۶۰ تومن 

هر ساعت   درس  پایه 

و عمومی 

۱۶. الی ۲۰ تومنه 

مثلا  چقدر  در میاد  تو یه ترم نسبت  به واحد ها؟

1288
عزیزم😂 چه با حال گفتی  تیپ نه رسمی بزن نه مهمونی یه جوری باشه چون اولای دانشگاه خوب یاده همه ...

راستش موندم چی بپرسم😅😅 اینم اولین سوتی دانشگاه😂😂😂😂

واااای من دوران کنکور انقدر چاق شدم لباساپ الان اندازم نمیشه اصلا هم نمیدونپ چیکار کنم چی بخرم

یه کلاسور با چندتا خودکار, میتونی کاغذشو جدا کنی فقط کاغذشو باخودت ببری دانشگاه که سبک باشه 

مرسی خیلی کمک کرد

راستش موندم چی بپرسم😅😅 اینم اولین سوتی دانشگاه😂😂😂😂 واااای من دوران کنکور انقدر چاق شدم لباساپ ...

مانتو! فقط نه بلندبلند نه کوتاه که با حراست دربیوفتی البته تجربه ثابت کرده حراست بیکار بشه به هرکس دستش بیاد گیر میده!

1364