1345
1363

سلام دوستان.تاپیک یکی از بچه ها رو دیدم راجب رفتار پدرش داغ دلم تازه شد.گفتم تاپیک بزنم .

شماها چرا ازشون ناراحتید چیکار کردن باهاتون؟الان تونستین کنار بیاید؟

منکه خیلی ازشون بدی دیدم و همش تو ذهنمه تو فکرمه.از بچگی چشم باز کردم فقط مادرم رو در حال کتک خوردن  و گریه دیدم

تو خونمون همش بود دعوا.فحش و ناسزا.و مادری که بی دلیل از یه مرد خودخواه و مستبد و مرد سالار همش کتک میخورد بازم با تن کبودش غذا آماده میکرد برامون.(اون دوران سرطان خیلییییی نادر بود ولی همش تو دهن پدرم بود که الهی سرطان بگیرین)

یه آرایش نمیتونستیم بکنیم پدرم و برادرام لوازم آرایش میدیدن برمیداشتن میریختن تو رودخونه نزدیک خونمون.من با مداد مدرسه یه وقتایی خیسش میکردم چشمم رو مداد میزدم یا ابرومو.هیچ وقت لباس نو برامون نمیخرید و همش لباس کهنه اقوام تو تنمون بود.ولی برا داداشام کلی خرج میکرد دانشگاه آزاد میفرستاد.خونه اجاره میکرد که برن دانشگاه..

خواهرم دبیرستانی بود با دومادم که دوست بود داداشم با کمربند افتاد جونش و زخم میکرد تنشو.من که یبار بچه بودم یواشکی از کیف داداشم 2 هزار تومن برداشتم که برم مغازه برا خودم یچیزی بخرم بخورم یادم نیست لواشک یا بستنی .اومدم قیامت کرد ازین ابزارای پهن فلزی رو روی گاز داغ کرد گذاشت پشت دستم و دستمو سوزوند.اون موقع راهنمایی بودم الان رد کمی ازش رو دستم هنوز هست.چون الان پوستم کشیده و باز شده و لک سوختگی پخش شده و کمرنگ.هرکی میدید میگفتن منقل افتاده رو دستش.

هعی خدا چقدر ازون خونه بدم میاد دلم برای مادر مظلومم میسوزه که زندگی نکرد و همش میسوزه و میسازه  منو  بزور شوهرم داد با یه لباس قرضی از همسایه (میخواید بدونید چجوری ازدواج کردم؟

شما هم بگید علت ناراحتیتون رو

دارم  بعد از 8 سال تحمل جدا میشم  زندگی سلام

دوستان این تاپیک واس درد و دل هس

لطفا انسان باشید و از خوشبختی هاتون نگید ک دل کسی بشکنع😊

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐دارم به دنیا میام، سلام 24 سالگی!!!       

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

شما عوضش الان که متاهلین و اگه شرایط مالیتون خوب باشه، سعی کنین یه چیزی برا مادرتون بگیرین.خیلی سختی کشیده

سعی کنین بهش سر بزنین و دعوتش کنین خونه.محبت عاطفی خیلی مهمتره تا مالی و تاجاییکه میتونین بهش محبت کنین

خیلی دلش شکسته لابد

دوستان این تاپیک واس درد و دل هس لطفا انسان باشید و از خوشبختی هاتون نگید ک دل کسی بشکنع😊

این طفل معصوم پروفایلت کیه اینطورش کردی ؟😄

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....
دوستان این تاپیک واس درد و دل هس لطفا انسان باشید و از خوشبختی هاتون نگید ک دل کسی بشکنع😊

ممنون عزیزم انشالله همه همیشه خوشبخت باشن و دلشون قرص باشه

1288
الان زندگیت چطوره استارتر  انشالا که خوشبختی؟

نه عزیزم در شرف طلاقم و قرار بعد از طلاق تنها زندگی کنم خدا کمکم کنه میخوام برا پیشرفتم بجنگم

راجب ازدواجم و شوهرمم میگم

الان چی از امضاتون معلومه که خونه شوهرهم شانس نیاوردید اخلاق بابا داداشاتون درست شده یانه منم پدر دیکتاتور زورگو عصبی داشتم کتک نمیزد ولی به حدی عصبی بود که خونه اومدنی خودمو به خواب میزدم یا زود بلند میشدم میرفتم پشت بوم اونجا مثلا میگفتم درس میخونم فقط به خاطر اینکه کوچکترین اشتپاه عصبانیت زیادی داشت الانم اعتمادبع نفس هم صفر شده سرکار رفتنی هم اونقدر میترسبدم اشتپاه نکنم که جای پیشرفتی برام نمیموند یادمه یه بار بابام با تریلی تصادف کرده بود دلم میخواست بگن مرده البته الان تا حدودی خوب شده دختراشو شوعر دادنی خوب میشد مهربونتر میشد ولی چه فایده تربیت غلطش کار خودشو کرده

1364