2737
2734
عنوان

رفتار عجیب همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 74 پست
من خسته شدم ببخشید اینقدر خودش رو بهم می ماله که نفسم بند میاد جلو دخترم رعایت نمی کنه اونم الان میا ...

😲

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خسته شدم ببخشید اینقدر خودش رو بهم می ماله که نفسم بند میاد جلو دخترم رعایت نمی کنه اونم الان میا ...

از خودش پرسیدی؟خیلی سوالارو زن و شوهرا اگه راحت از هم بپرسن،این همه اختلاف و درگیری الکی پیش نمیاد!

2728

در ضمن من قبل ازدواج با یه آقا ی می خواستم ازدواج کنم که نشد. من عاشق آون آقا شده بودم سر بسته به شوهرم گفته بودم ولی تو همین مدت بهم گفت من از جزییات رابطه شما هم خبر داشتم ولی چون دوست داشتم باهات ازدواج کردم و برام مهم نبود.

2738

منم حوصله مرد پلاچ ندارم  :/

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
هر روز تو خونه هستیم ولی چندین بار بهم پیام میده. بعد گله می کنه چرا جواب نمی دی

بد که نیست حالا حتما یه دلیلی داره ولی خب حالا دلیلش هر چی که هست شما نتیجه رو بچسب او قضیه رو هم نزار جلو بچه انجام شه

2706