1345
1363
عنوان

رفتار عجیب همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 74 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

منم حوصله مرد پلاچ ندارم  :/

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
هر روز تو خونه هستیم ولی چندین بار بهم پیام میده. بعد گله می کنه چرا جواب نمی دی

بد که نیست حالا حتما یه دلیلی داره ولی خب حالا دلیلش هر چی که هست شما نتیجه رو بچسب او قضیه رو هم نزار جلو بچه انجام شه

می گه من عاشق تو شدم ولی تو بی تفاوتی😓

هرازگاهی دخترتو بذار پیش کسی نگه داره،تو خونه با شوهرت تنها باش،از سرکتر میاد سوپرایزش کن و اینا و .... 😁

میخواد بدونه برات ارزش داره... شاید رفته تو فکر گذشته ها... بعضی وقتا مردا واسه دوستاشون سرگذشتشونو تعریف میکنن و اونام میگن برو خونه اینکارو کن ببین زنت چیکار میکنه، 

ولی در کل از محبت خارها گل می شود😍

جلو دخترت خواست یه کاری بکنه زود بکش ببر تو اتاق یکم از خجالتش دربیا تا دخترت بخوابه😋

یکی عین من کمبود محبت داره شوهرمم همش اهل لاس زدن بابقیس یکی عین اسی شوهرش دوسش داره هنوز ناراحتم هست😂😂😂😂،شاید توخیلی سردی استارتر ک فک میکنی شوهرت زیادی میچسبه،شوهرت مگه سرکارنمیره همش خونس؟؟؟

1288
از کار و زندگی می افتی آخه.  آدم خلوت خودش رو هم می خواد.

سرکار نمیره.😩..؟ وقتایی که خونه هست براش کار بیرون خونه چاق کن مثلا لیست خرید بده که بره بیرون..یا مثلا بگو پرده بیار پایبن ..میز و مبل جابجا کن کلا ازش کار یدی بکش  ازت فرار میکنه😆😆😆

1364