1345
1341
عنوان

رفتار عجیب همسرم

1007 بازدید | 74 پست

واقعا نمی دونم چش شده خواهش می کنم اگه می تونید راهنماییم کنید. 

من 3 ساله ازدواج کردم در طول این مدت نسبتا با هم خوب بودیم ولی بعضی وقت ها دعوا و حتی درگیری داشتیم. کلا من خیلی خودم رو درگیر حرفاش نمی کردم تا الکی ناراحت نشم ولی یکی دوبار دست روم بلند کرد که به شدت واکنش نشکن دادم و حتی می خواستم برم خونه مادرم. که خودش معذرت خواست و باراده محبت کردن از دلم درآورد.  

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

یه دختر 16 ماهه دارم و هر دو تصمیم گرفتیم بچه دوم رو زودتر بیاریم. ماه قبل به حدی مهربانی کرد و هی می گفت حتما باردار شدی و ... ولی بعد 40 روز پریود شدم بازم ول نکرد که اشکالی نداره و من عاشق ت شدم اونم بعد ازدواج و ... حتی برام گریه می کنه😐 یه لحظه منو ول نمی کنه هر اتاقی برم دنبالم میاد و نمیزاره کارها م رو انجام بدم 

بهش بگو میدونم زورت از من بیشتره ،ولی حق نداری منو بزنی!

وگرنه منم مجبورم برم کلاسهای دفاع شخصی از خجالتت دربیام🤣

آخرشو شوخی کردم،

ولی اولشو بگو خجالت میکشه خودش، به یکی گفتم انجام داد شوهرش شرمگین شده بود😎

یه دختر 16 ماهه دارم و هر دو تصمیم گرفتیم بچه دوم رو زودتر بیاریم. ماه قبل به حدی مهربانی کرد و هی م ...

دنبالت میاد چیکار خب؟

کمکت میکنه؟

موس موس میکنه🤣🤣

چشای تو دلرباست .....دل منم آهن رباست.... مغناطیسی ترین نگاهای دنیا مال ماست.....     😍😘😗😙😚
1226
من خسته شدم ببخشید اینقدر خودش رو بهم می ماله که نفسم بند میاد جلو دخترم رعایت نمی کنه اونم الان میا ...

😲

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       
من خسته شدم ببخشید اینقدر خودش رو بهم می ماله که نفسم بند میاد جلو دخترم رعایت نمی کنه اونم الان میا ...

یه بار حلش بده با کو.ن بخوره زمین حالش بیاد سرجاش

چشای تو دلرباست .....دل منم آهن رباست.... مغناطیسی ترین نگاهای دنیا مال ماست.....     😍😘😗😙😚

از خودش پرسیدی؟خیلی سوالارو زن و شوهرا اگه راحت از هم بپرسن،این همه اختلاف و درگیری الکی پیش نمیاد!

اره کمک می کنه تا زودتر تموم بشه و برم پیشش 

چی میشه خب🤨🤔 بخدا داری حساسیت الکی بخرج میدی زنشی خب دوستت داره

در ضمن من قبل ازدواج با یه آقا ی می خواستم ازدواج کنم که نشد. من عاشق آون آقا شده بودم سر بسته به شوهرم گفته بودم ولی تو همین مدت بهم گفت من از جزییات رابطه شما هم خبر داشتم ولی چون دوست داشتم باهات ازدواج کردم و برام مهم نبود.

1364