2737
2734
عنوان

بچگیام...

158 بازدید | 7 پست

امروز کلا فاز درد و دل گرفتم ...

دیشب ب دستم نگاه کردم و دقت کردم چیزیو دیدم ک این همه مدت جلو چشمم بود و برام مهم نبود...

ولی دیشب ی قطره اشکی ریختم ب خاطرش از ته دل ...

وقتی بچه بودم ی حرف زشت یاد گرفته بودم البته اون موقع زشت بود الان تقریبا برا خیلیا عادی شده ،ن همه !بیشتر افراد

یادمه مادرم خیلی حساس بود رو این کلمه و کلا میخواست خیلی با تربیت بار بیام احساس میکنم خیلی فاز داشته و اینا...خلاصه اینکه حتی نمیزاشتن برم با بچه ها بازی کنم یا...

فقط یادم میاد یبار ک این حرفو تکرار کردم قاشقو گذاشت روی گاز داغ داغ شد گذاشت پشت دست راستم ...

سوختم...انقد مظلوم بودم حتی میدونستم میخواد داغم کنه فرار نکردم ی گوشه نشستم منتظر قاشق 

...چجوری دلش اومد ؟دارم دیوونه میشم بعد بیست سال یادم افتاده 

اونوقتا مثه الان نبود خودم یادمه بیشتر خانواده ها حداقل یکبار ی کتک کوچولو زدن بچشونو ..

اما داغ کردن؟اونم در حدی ک جاش بعد بیست سااال رو دستم مونده ،من الانشم ک ی جام بد میسوزه بدنم چون هنوز جوونه ترمیم می‌کنه جاش ی ذره نمیمونه 

یعنی ببینین چجوری منو داغ کرد ک تو اون سن و تا ب امروز جاش مونده...

اونایی ک مادر شدن بگن واقعا مادرم چجوری تونست ...

🙁🙁🙁

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

کلا زمان قدیم مردم تنبیه های بدی رو انتخاب میکردن چه پدر و مادر چه معلم ها 

علتشو نمیدونم

اما خیلی بده

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای 😩😩😩

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
هعی...

زیاد غصه نخور قدیما اینجوری بوده دیگه پدرشوهر منم یبار همچین شوهرمو زده که دستش شکسته هنوز بعد از بیست سال اون دستش وقتی حتی سرما هم بهش میخوره درد میگیره

ولی الان هم اون شدیدا پدرشو دوست داره و هم متقابلا پدرش اونو

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738