2737
2734
عنوان

رفتار برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 57 پست

رو نده عزیزم

و به شوهرت به نظرم قضیه رو بگو

واسه منم شبیه همین موضوع چن ماه پیش اومد ولی خب خودمم به هیشکی نگفتم

من تو واتساپ تو استوریش ی کلیپ گذاشته بودم شوهر دختر داییم اومد ریپ کرد و گفت چقد قشنگه و از این حرفا، بعد خلاصه سلام و احوالپرسی کرد ولی بعدش ی حرفایی زد که دیدم این واقعا انگار کرم داره بعد اون استوریارو از اون مخفی میکردم که اون نبینه، به هیشکی نگفتم چون میترسم بگن شاید تو کاری کردی که اون همچین اجازه ی به خودش داده😭😭😭

و خدایی که بشدت کافیست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا میگن مگه میشه برادرشوهر اینجوری باشه، چرا نمیشه خواهر به خواهر خیانت کرده رفته با شوهر خواهر دوست شده زندگی خواهرو بهم ریخته و باعث طلاقش شده 

و خدایی که بشدت کافیست😍
2731
من فکر میکنم شرایط شما هم مثل منه برادراشون بشون حسادت دارن میخوان زندگی اینا رو هم مثل هودشون از هم ...

غلط میکنن من زیاد نمیرم خونه ی مادر شوهرم اونم اونجاس با بچه هاش شبا میره خونش 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2738
واقعیتش دوستام میگن شبیه شیلا خدادام...ولی ارایش نمیکنم....یعنی یه رژ خیلی ملیح و کم رنگ نگن تالاسمی ...

اون بیچاره یه موقع زن داشته الان بالاخره نیاز درونیداره احتمالا خوشبختی تورو میبینه حسرت میخوره.فکر نمیکنی جایی با لباس باز دیدتت؟

البته همم ون فرضیاتو میگیم تهمت نباشه بهش