1373
1363
عنوان

حس غروب جمعه ای دارم... بیاید.

167 بازدید | 44 پست

شماهم اینجوری شدید.. ازین حس های غروب جمعه ای و یه جور مبهمه و انگار اول زمستون و یه عصر دلگیر... اینجوری ام 

دلم میخواست برم تو شهر دور بزنم.گ.

شوهرم تنها رفت دیشب و امروز از صبح. 

من و دخترم تنها.. 

کارتم خالی بود.. وگرنه میرفتم تنها دور بزنم. 

هرچند نمیذاره ولی مهم نیست. مگه کیه ک بذاره یا نه. 

الان مامانش زنگ زد رفته بود فلان جا شوهرت. دوست خانوادگی مونم دیده. همسن سال ماست. اون با زن و بچش رفتخ اونجا شوهر خر من تنها.. 

قهریم باهم.... چقدر بی معرفته... 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....

من هم خوشم میاد هم بدم میاد😐

خوشم..شوهرم خونس

بدم..چون خونس دعوا میکنیم😐

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

منم تنهام... خسته شدم.... ازین کاراش... دلم یه جای دور میخواد... بدون حتی بچم 

حس بدیه

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
1350
من هم خوشم میاد هم بدم میاد😐 خوشم..شوهرم خونس بدم..چون خونس دعوا میکنیم😐

نمیدونم.. دلم گرفته فقط ازین همه بی مهری. 

نمیگم منم خوبم ولی حداقل قده اون دلم نمیاد آزار بدم 

حس بدیه

خیلی بد.. دقیقا مثه یه سرمایی که آزار دهندس و تو توخونه تنهایی و مطمعنی هیچ کجای این دنیا هیچکس بهت فکر نمیکنه 

خیلی بد.. دقیقا مثه یه سرمایی که آزار دهندس و تو توخونه تنهایی و مطمعنی هیچ کجای این دنیا هیچکس بهت ...

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
آره منم دوست دارم بچه هام و به یه آدم مطمعن بسپارم بدم یه جای دور تنهای تنها 

مردای ما چیکار کردن با زندگی مون آخه... اینقدر دور و ملول وتنها.... 

نمیدونم.. دلم گرفته فقط ازین همه بی مهری.  نمیگم منم خوبم ولی حداقل قده اون دلم نمیاد آزار بدم ...

همشون یکین درست بشو هم نیستن

حالا خدارو شکر شوهر من یکم قهر کردناش خوب شده😐

وگر ن دق میکردم 

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1226
همشون یکین درست بشو هم نیستن حالا خدارو شکر شوهر من یکم قهر کردناش خوب شده😐 وگر ن دق میکردم 

من خستم ازش... 

اون دوست خانوادگی مون رو باهاش قهریم... 

همش میگه شوهرم ما ازونا بهتریم.. ولی با اینکه زنش تازه فارغ شده همشون رفتن گردش..اخر هفته ای. شوهرم من هیچی.. بچم دلش پوسید خب... 

آره دقیقا مثل غروب جمعه مثل پاییز که دلگیره واسه منم اینجوریه این چند روز

چ خوب ک میفهمی چی میگم.....دلم گرفت اون دوستمون با بچه ی تازه ب دنیا اومده زن و بچشو برده گردش... من دخترم دوسالشخ از صب یا خوابه یا نشسته منو نگا میکنه باباشم دیروز و امروز همش بیرون بوده با دوستاش 

1364