1345
1363
عنوان

تنهایی

136 بازدید | 25 پست

سخت ترین درد روحی تو دنیاست

نه خواهری

نه برادری

نه دوست صمیمی

هیچ کس

نه امیدی واسه ازدواج 

نه حتی خواستگاری

هیچی

نه موفقیتی که بشه بهش افتخار کرد

چیکار میشه کرد تا از این وضع خلاص شد؟ 

راهی هس؟ 

امیدی هست؟ 

اره هست...دوست بیدا کن منم خواهر برادر ندارم ولی دوست زیاد دارم

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اگه تلاش کنی موفق میشی

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1350
سلام میدونی جواب سوابق کی میاد؟

سلام 

نه 

ولی میدونم حدود ۱۰ مهر باید بریم برای ثبت نام حضوری

میشه برای ارزوهام صلوات بفرستی؟😍 پدر بزرگ خوبم روحت شاد صلواتیا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1288
سلام  نه  ولی میدونم حدود ۱۰ مهر باید بریم برای ثبت نام حضوری

چقد دیر 😔 این بیس روز نمیگذره کلافه شدم 

میشوم بیدار و میبینم کنارم نیستی... حسرتت سر میگذارد بی تو بر بالین من... 😔
از دوست متنفرم

وااااچرا ...من اگه دوستام نبودن الان زنده نبودم

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
استخدامی شرکت کن.باور کن منم در اوج ناامیدی خوندم و استخدامی قبول شدم...اموزش پرورش ابان میاد بخون ع ...

استخدامی چی قبول شدی؟

میشوم بیدار و میبینم کنارم نیستی... حسرتت سر میگذارد بی تو بر بالین من... 😔
1364