2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین راهنماییم کنین

56 بازدید | 6 پست

بچه ها من تازه خونم اومده شهر مادر شوهرم. الان یک هفتس اینجاییم و روزی دو تا سه بار همش مامانش زنگ میزنه بیاین اینجا.دیوونه شدم. به نظرتون اولاشه اینطوره؟ یا نه بهتر میشه واکنش نشون ندم؟ شوهرم باباش خیلی وقته فوت کرده و برای کوچکترین کاری باید بریم خونشون.منم که اصلا اجتماعی نیستم و دوس دارم با شوهرم تنها باشم و اکثرا هم مسافرت میریم.حالا نمیدونم چکار کنم..اگه اینطور ادامه بده دیونه میشم....چکار کنم؟

شماها چند وقت یکبار میرین؟

لازم نیست تو بری 

بذار همسرت بره و بیاد

کم کم بهتر میشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

[QUOTE=104543735]لازم نیست تو بری  بذار همسرت بره و بیاد کم کم بهتر میشه[/QUOTE

میگه حتما زنتم بیار .اگه نیاریش دلم میگیره و ازین حرفاااا....اخر شبم میخایم بریم میگه چه خبره انقد زود میرید...انگار من کارو زندگی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به این فکر کن که مادرش مثلا میگفت خودت بیا زنتم نیار .😀

اگه مادرشوهرت اوکیه و غر نمیزنه و جنگ راه نمیمدازه،کم کم میتونی رابطه را کم کنی .با سیاست البته

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
[QUOTE=104543735]لازم نیست تو بری  بذار همسرت بره و بیاد کم کم بهتر میشه[/QUOTE میگه حتما زنتم ...

با مهربونی به همسرت بگو مامان لطف داره ولی من عادت ندارم 

تو برو یکمم حرفای مادر پسری بزنید و... 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
به این فکر کن که مادرش مثلا میگفت خودت بیا زنتم نیار .😀 اگه مادرشوهرت اوکیه و غر نمیزنه و جنگ راه ...

کاش اینجوری میگفت...

غر نمیزنه ولی انتظار داره واسه یه بیرون رفتن عادی هم اونو ببریم

با مهربونی به همسرت بگو مامان لطف داره ولی من عادت ندارم  تو برو یکمم حرفای مادر پسری بزنید و. ...

یعنی انقد سادم یه ذره سیاست ندارم راست راست میگم حوصله ندارم انقد بیام خونه مامانت خسته شدم....بیچاره اونم میگه ببخشید تحمل کن درست میشه...