2733
2739
عنوان

کسایی که وسواس فکری و اضطراب دارن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 58 پست
به من سیتالوپرام داد خیلی حالم رو بد کرد اصلا نمیخوام تکرار بشه  بعد مامان دوستم دکتره میگفت ن ...

راست میگه نخور قرص کبدتو درمان کن خاکشیر زیاد بخور اصلا شیرینی فست فود و نوشابه سرخ کردنی نخور و اب یخ هم نخور

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
ریزش مو رو دارم جوش ندارم سرگیجه هم ندارم

هر روز ناشتا سیب بخور پاکسازی میکنه بدنتو و خاکشیر 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دوتا روانشناس چیا گفتن؟ قرص دادن ؟ بهتر نشدی ؟

ببین اوایل دکتر خیلی روی من تاثیر داشت چون خیلی خوب بود اما تاثیرش مقطعی بود ، دومی قرص داد اما دو روز فقط خوردم و خیلی حالم رو بد کرد، دیگه نخوردم 

ببین باورت میشه انقدر که عصبیم یادم نمیاد چی میگفتن ‌

فقط میگفت تو به حرف من گوش نمیدی ، الکی نگرانی ، این همه نگران بودی بهت ثابت نشده که الکی بوده ؟ اما من بازم کار خودم رو میکردم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
خوب چیه اصلا ؟؟ من اتفاقی فهمیدم ، دکتر سونوگرافی کرد و گفت کبدت چرب هست جالبه که من لاغر هم هستم ، ...

زیاد ربطی به چاقی و لاغری نداره ولی نباید اضافه وزن داشته باشی , علائمی مثل تیرگی ادرار , آشفتگی روحی و فکری , کاهش تمرکز , خارش پوست , سیاهی زیر چشم , زردی پوست و چشم , خستگی دائمی و . . .

2731

شاید بگم اینجا خیلی مخالف نظرم باشه

وسواس یعنی ترسیدن از بچیزی که باعث میشه از اون چیز بخوای فرار کنی دچار وسواس میشه آدم

من خودم خیلی بی از جهنم و بهشت می ترسیدم کوچیک بودم از بس  دنبال این بودم نمازم  درست باشه و نجاست رو چون تو اسلام زیاد تاکید کرده من نقطه وسواسم از همینه شروع شد که مثلا شنیده بودم ذره ای بودنت و لباست واسه نماز  نباید نحس باشه منم هی میشستم دیگه دیدم جایی رسیدم که دشویی  میرفتم هی بشور هی بشور حموم که نگم 

کلا ۵ سال شایدم بیشتر بود مسخره ی مردم شده بودم 

تا  اینکه دیدم استخوانام تو این جوونی درد میکنن  شدید

یروز گفتم خدا یا منو ببخش من از چیزی که میترسم همیناست فهمیدم ریشه ش رو با اینکه عذاب می کشیدم دیگه گفتم جهنم  رفتنم فقط به نمازه خدا یا ببخش مجبورم و ترک نماز شدم ولی وسواسم کم کم   دیگه کم شد چون نگران نبودم نجسم نمازم قبول نمیشه ولی قلبا ناراحتم الانم ولی راه من این شد

چقد تاثیر داره قرص لیور ک..

میگن خیلی خوبه , 2 تا قرص هست یکی لیورکر که انگلیسیه و یکم گرونه یکی هست به اسم لیورگل که ایرانیه و قیمتش ارزون تره , من تعریف لیورگل رو خیلی شنیدم که برای درمان کبد چرب مفیده .

قرص گیاهیه بدون عوارض , از گیاه خارمریم درست شده . روزی 3 تا باید بخوری . بسته ای 30 هزار تومن 30 تا توشه , یعنی قرصی هزار تومن .

ببین اوایل دکتر خیلی روی من تاثیر داشت چون خیلی خوب بود اما تاثیرش مقطعی بود ، دومی قرص داد اما دو ر ...

میدونی من خودم همش در حال ثابت کردن خودم به دیگرانم همش مواظب هستم کسی ازم ناراحت نشه چون بعدش خیلی عذاب وجدان میگیرم برای همین الان از هیییچی لذت نمیبرم فقط و فقط مراقبم رفتار اشتباهی نداشته باشم و این دیونم کرده 

2738
شاید بگم اینجا خیلی مخالف نظرم باشه وسواس یعنی ترسیدن از بچیزی که باعث میشه از اون چیز بخوای فرار ک ...

افرین به ارادت 

میگن خیلی خوبه , 2 تا قرص هست یکی لیورکر که انگلیسیه و یکم گرونه یکی هست به اسم لیورگل که ایرانیه و ...

همسرم خارجیشو میخوره ۴ ماه ، هرچی میگم بریم دوباره سونو نمیاد نمیدونم اون تو چه خبره کاش بیاد ببینم بهتر شده یا نه

میدونی من خودم همش در حال ثابت کردن خودم به دیگرانم همش مواظب هستم کسی ازم ناراحت نشه چون بعدش خیلی ...

منم همین طور !! مثلا این پسره که تو تاپیک قبلیم گفتم یکی از بچه های دانشگاه هست الان میگم پیش خودش میگه این چه کنه استرسی روانی هست !! به خدا خسته ام،نه روم میشه حرفم رو به کسی بزنم نه این نگرانی ها رو کم کنم . دیگه کم آوردم به معنای واقعی کلمه بریدم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
میدونی من خودم همش در حال ثابت کردن خودم به دیگرانم همش مواظب هستم کسی ازم ناراحت نشه چون بعدش خیلی ...

ناراحت بشن خوب اگه کسی واقعا دوست داشته باشه با هر چیز الکی ناراحت نمیشه ازت اگر هم بشه بعد یه مدت یادش میره که ناراحتش کردی 

ولی نماز ترک کردنم میدونم کار شیطان بود شکستم داد خیلی ناراحتم ولی واقعا وسواسم داشت همه چیزو نابود ...

درسته اما شاید چاره ای نداشتی، حالا سعی کن کم کم وقتی کامل به وسواست غلبه کردی نماز رو شروع کنی 

برای من به قیمت ترک نمازم شد ولی هنوز غمگینم چون مکالمه مو با خدا قطع کردم خدایا منو ببخش 

من هر لحظه با خدا مکالمه دارم موقع ظرف شستن غذا پختن گردش هر لحظه

2706