2726
عنوان

کسایی که وسواس فکری و اضطراب دارن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 58 پست
منم داشتم راه حلش خودتی

چی کار کنم؟؟ دلم میخواد گریه کنم ، همش کارام به هم گره میخورن کلافه ام 😞😞😞

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مثل من گاهی وقتا نفسم بالا نمیاد انقدر فکر الکی میکنم 

منم وقتایی که خیلی ناراحتم تنگی نفس میگیرم 😞

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
من تو تاپیک قبلیت بودم وقتی یکی گفت اسکیزوفرنی هست خیلی تعجب کردم ..... رفتم خوندم راجبش .... ولی با ...

نه بابا اسکیزوفرنی نیست

نمیخوام قرص بخورم ، دو روز خوردم اضطرابم بیشتر شد

عزیزم قرص سه هفته طول میکشه اثربزاره بایدروان درمانی بشی ریشه اضطرابت پیداشه بعدم قرص بخوری

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
منم کبدم چربه زندگیم مختل شده , امروز میرم قرص لیورگل بگیرم شروع کنم برای درمان . خیلی مزخرفه این کب ...

خوب چیه اصلا ؟؟ من اتفاقی فهمیدم ، دکتر سونوگرافی کرد و گفت کبدت چرب هست جالبه که من لاغر هم هستم ، علائمش چیه ؟

منم کبدم چربه زندگیم مختل شده , امروز میرم قرص لیورگل بگیرم شروع کنم برای درمان . خیلی مزخرفه این کب ...

چقد تاثیر داره قرص لیور ک..

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
اخه از علائمش هست  برو بخون .البته خب به نت نمیشه اعتماد کرد اما واقعا عذاب اوره منم خستم

نمیدونم والا ، نه عزیرم من پیش دو تا روانشناس رفتم حتی میگفتن وسواس فکری هم نیست ، اسکیزوفرنی خیلی جدی هست

خوب چیه اصلا ؟؟ من اتفاقی فهمیدم ، دکتر سونوگرافی کرد و گفت کبدت چرب هست جالبه که من لاغر هم هستم ، ...

جوش کمر و بازو ریزش مو زردی سفیدی چشم سرگیجه 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
عزیزم قرص سه هفته طول میکشه اثربزاره بایدروان درمانی بشی ریشه اضطرابت پیداشه بعدم قرص بخوری

به من سیتالوپرام داد خیلی حالم رو بد کرد اصلا نمیخوام تکرار بشه 

بعد مامان دوستم دکتره میگفت نخورید از این قرص ها 

جوش کمر و بازو ریزش مو زردی سفیدی چشم سرگیجه  

ریزش مو رو دارم جوش ندارم سرگیجه هم ندارم

2706