1345
1363
عنوان

کسایی که وسواس فکری و اضطراب دارن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 58 پست
میدونی من خودم همش در حال ثابت کردن خودم به دیگرانم همش مواظب هستم کسی ازم ناراحت نشه چون بعدش خیلی ...

منم همین طور !! مثلا این پسره که تو تاپیک قبلیم گفتم یکی از بچه های دانشگاه هست الان میگم پیش خودش میگه این چه کنه استرسی روانی هست !! به خدا خسته ام،نه روم میشه حرفم رو به کسی بزنم نه این نگرانی ها رو کم کنم . دیگه کم آوردم به معنای واقعی کلمه بریدم 

میدونی من خودم همش در حال ثابت کردن خودم به دیگرانم همش مواظب هستم کسی ازم ناراحت نشه چون بعدش خیلی ...

ناراحت بشن خوب اگه کسی واقعا دوست داشته باشه با هر چیز الکی ناراحت نمیشه ازت اگر هم بشه بعد یه مدت یادش میره که ناراحتش کردی 

درد داره وقتی ساعت هامیشینی به حرف هایی که هیچ وقت قرار نیس بگی فکر کنی💔🍻

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

ولی نماز ترک کردنم میدونم کار شیطان بود شکستم داد خیلی ناراحتم ولی واقعا وسواسم داشت همه چیزو نابود ...

درسته اما شاید چاره ای نداشتی، حالا سعی کن کم کم وقتی کامل به وسواست غلبه کردی نماز رو شروع کنی 

برای من به قیمت ترک نمازم شد ولی هنوز غمگینم چون مکالمه مو با خدا قطع کردم خدایا منو ببخش 

من هر لحظه با خدا مکالمه دارم موقع ظرف شستن غذا پختن گردش هر لحظه

1350
ناراحت بشن خوب اگه کسی واقعا دوست داشته باشه با هر چیز الکی ناراحت نمیشه ازت اگر هم بشه بعد یه مدت ی ...

متاسفانه این روزا خیلی بیشتر درگیر این رفتارمم همش میترسم دل کسیو بشکنم حتی تو مجازی خیلی مراقبم ولی بارها شده خواستم این  قانون ذهنیم رو بشکنم و حرف دلمو بزنم 

متاسفانه این روزا خیلی بیشتر درگیر این رفتارمم همش میترسم دل کسیو بشکنم حتی تو مجازی خیلی مراقبم ولی ...

شما از روی خیر خواهش این کار رو میکنی ، من بعضی وقتا از روی مهربونی هست اما خیلی وقتا هم از ترس هستش

منم همین طور !! مثلا این پسره که تو تاپیک قبلیم گفتم یکی از بچه های دانشگاه هست الان میگم پیش خودش م ...

در این حد خودت و اذیت نکن تو باهاش کار داری رایگان هم انجام نمیده که بخواد منت بذاره داری پول میدی بهش واضح بگو بگو برام خیلی واجبه حتما یه تایم دقیقی رو مشخص کنید که من به بقیه برنامه ریزی هام برسم 

خود خدا گفته نماز بخونید    

دیگه من ترکی یا فارسی شکر میکنم خدامو و باهاش حرف میزنم این حس بهتری بهم میده

در این حد خودت و اذیت نکن تو باهاش کار داری رایگان هم انجام نمیده که بخواد منت بذاره داری پول میدی ب ...

آخه در برخورد حضوری آدم خوبی به نظر میرسه اما نمیدونم چرا موقع پیام دادن هی این دست اون دست میکنه یا تاریخ کلاس رو میندازه عقب مثلا من از شب قبل بهش پیام میدم میتونید فردا بیاید !؟ فردا صبحش میگه جور نشد امروز بیام 

عزیزم کاش میتونستم اینجوری بگم اما چون کارم گیر هست میترسم ، فقط میخوام تموم بشه 

آخه در برخورد حضوری آدم خوبی به نظر میرسه اما نمیدونم چرا موقع پیام دادن هی این دست اون دست میکنه یا ...

خیلی رفتارش زشته که هی بدقولی میکنه نیمتونی به یه فرد دیگه ای بگی ؟ منم بودم خیلی اعصابم خورد میشد 

1288
خیلی رفتارش زشته که هی بدقولی میکنه نیمتونی به یه فرد دیگه ای بگی ؟ منم بودم خیلی اعصابم خورد میشد&n ...

نه همشون همین هستن ، کم پیدا میشه آدم خوش قول ، من چون هر بار کلاس رو مینداخت عقب چیزی نمیگفتم پررو شده خسته ام دیگه ، داره گریم میگیره ، این که بی احترامی میکنه و جوابم رو نمیده بیشتر ناراحت میشم ، ناراحت میشم چون بلاتکلیف میمونم 

میفهمم چی میگی عزیزم متاسفانه ادم های خوب خیلی کم شدن همه به دنبال منفعت خودشونن 

اره زهره جان ، کلا این که خیلی استرس دارم و بقیه برام انقدر مهم هستن آزارم میده ، هیچ کس جز کسی که این مشکل رو داشته باشه من رو درک نمیکنه 😞😞

عزیزم

شاید خدا رو تو زندگیت کم داری.

اگر نماز نمیخونی

حتما امتحانش کن..البته نماز اول وقت

و اگر میخونی نماز شب رو امتحان کن..که معجزه گره.

ذکر استغفار و بعدش الحمدلله رب العالین رو پشت هم بگو

با توجه به معنی

شبی ۷۰ بار

خییلی آرامش میده و دفع انرژی های منفی میکنه

سجده نمازت رو هم طول بده

که دافع انرژی منفی ست.

خدایا خداوندا ببخش و عطا کن به همه مردمان نیک سرشت روی زمین :سلامتی،خوشبختی،ثروت،اولادصالح،آرامش،عاقبت بخیری" چراکه بخشنده ای مهربانتر از تو نیافتم معبود نورانی من.دوستت دارم.مرا ببخش.مچکرم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم