2726
عنوان

دوستای گلم یه سوال خانمانه لطفا تشریف بیارید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرد شدن رحم هم باعث میشه خون ریزی کم بشه و تیره

سرد شدن رحم یعنی چی؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2728
سرد شدن رحم یعنی چی؟

والا اطلاع دقیق پزشکی ندارم

ولی مثلا برا بارداری و... خوب نیست

میگن حتی ظرف ک میشورید حتما پیشبند ببندید شکمتون خیس نشه باعث سرد شدن رحم میشه

تو دوران پریودی گرمی زیاد بخورید تا رحم گرم شه و...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
والا اطلاع دقیق پزشکی ندارم ولی مثلا برا بارداری و... خوب نیست میگن حتی ظرف ک میشورید حتما پیشبند ...

ممنونم عزیزم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
من متاسفانه بعد زایمانم قرص آهن نخوردم بشددت کم خون شدم😔کلا نمیسازه بهم

ببين ميدونستي ي سريا ب خاطر كمبود اهن حتي كما ميرن؟!😐

قرص هاي اهن مخلفي هست برو متخصص خون با توجه ب شرايطت يكي رو ميده ب هر حال يكيش ب بندت ميسازه عزيزم

❤️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته