2726

بچه ها من  قبلا پریود ک میشدم تا ۳روز اول خیلی خوب خون میومدعذرمیخام البته 

الان دوماهه بزور چن قطره میاد بنظرتون از چی. میتونه باشه؟

دوماهه اینطور. شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرد شدن رحم هم باعث میشه خون ریزی کم بشه و تیره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

منم همینطور شده بودم دکترم گفت تحرکت کمه ورزش کن چاق شدی تخمدانهات دارن تنبل میشن

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
منم همینطور شده بودم دکترم گفت تحرکت کمه ورزش کن چاق شدی تخمدانهات دارن تنبل میشن

دقیقا منم تحرکم کمه و سابقه تنبلی تخمدانم دارم اضافه وزنم داره 

هرچی درد ومرض بود من دارم😁😁

من متاسفانه بعد زایمانم قرص آهن نخوردم بشددت کم خون شدم😔کلا نمیسازه بهم

شربت فروگلوبین بخور،قرص نخور

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
دقیقا منم تحرکم کمه و سابقه تنبلی تخمدانم دارم اضافه وزنم داره  هرچی درد ومرض بود من دارم😁😁

عزیزم من دکترم بم گفت پیاده روی کنم شیرینی جات کمتر بخورم و وزنمو کنترل کنم...اگر خواستی رعایت کن!😊

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
2706