2726

سلام دوستان 

من دوتا بچه دارم یه یک ساله و یه دو ونیم ساله یه صندلی ماشین داشتم برای بچه اولم خانم دومی که اومد توی کریر میذاشتم حالا یک ماهه که شوهرم ماشینشو عوض کرده صندلی و کریر رو باز کرد قبل از خرید ماشین باهاش طی کردم یه صندلی دیگه هم بخر حالا نخرید صندلی رو بست اما کریر رو نبست دیگه الان دختر کوچیکم رو میذارم توی صندلی برای دختر بزرگم یه تشکچه گذاشتم قدش به کمربند ماشین برسه شوهرم میگه همین خوبه کمربند ماشین ایمن تر از صندلی کودک اما من نگرانم تو ترمز ناگهانی کمربند بیافته زیر گردنش شما تجربه ای دارید؟؟؟؟  تا چند سال تو صندلی گذاشتین بچه هاتونو

پسر من که ۱۳ ماهشه نمیشینه

بزارمش اون تو جیغ میزنه بغل خودم جلو میشینه یا میرم پشت کنارم میشینه

البته بیشتر سرپاس کله شم از شیشه بیرونه😐😐😐😐

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کریر کار همون صندلی ماشین رو میکنه؟ میشه تو سیسمونی بجا صندلی ماشین فقط کریر خرید؟

نه ،فقط بعضی کریرا هست که صندلی ماشینم میشه موقع خرید بپرس

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728
من نذاشتم ولی مواظب کمربند باش خدایی نکرده پشیمون نشی .زنداداش منم تو تصادف همین کمربند از ابرو تا گ ...

ترسوندیم راست میگی بهتره مثل دوستان که گفتن فقط قسمت کمر رو ببندم

ترسوندیم راست میگی بهتره مثل دوستان که گفتن فقط قسمت کمر رو ببندم

والله من صورت زن به اون گندگیو دیدم  .پسرم که هفت سالشه کلا بغلم میشینه میترسم بخدا 

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
کریر کار همون صندلی ماشین رو میکنه؟ میشه تو سیسمونی بجا صندلی ماشین فقط کریر خرید؟

مدت زمان کوتاهی استفاده میشه به نظر من هرچیزی میخوای بخری قبلش از دوست یا آشنا بگیر امتحان کن که ببینه بچه استفاده میکنه یا نه والا هرکس یه چیز میگه یا میگن کالسکه خوب نیست یا صندلی ماشین بدرد نمیخوره یکی میگه آغوشی بهترین وسیله حمل بچست آدم گیج میسه

پسر من که ۱۳ ماهشه نمیشینه بزارمش اون تو جیغ میزنه بغل خودم جلو میشینه یا میرم پشت کنارم میشینه ال ...

ای جانم

حالا بچه های من میشینن البته بگیر نگیر داره نوبتی میان بغلم ولی توی خانه بهداشت خیلی تاکید میکنن بچه رو توی بغل نگیرید خدای نکرده تو تصادف اول بچه میره تو شیشه دوتا از بچه های همین خانه بهداشت شهرمون هم موقع تصادف از شیشه بیرون پرت شدن و فوت شدن درحالی که پدر و کادر سالم بودن طفلیا

خدا بچه همه رو حفظ کنه 

2706