2737
2734

من واسه اینکه خیلی روغنی نشه بادمجونارو آب پز میکنم بعد له میکنم...پیاز داغ و سیر داغ و نعناع و بعدم بادمجون اضافه میکنم و کشک میزنم و گردو البته من چون خودم دوس دارم آخرش چندتا حلقه گوجه هم میزارم روش و درشو میزارم تا جا بیفته یه کم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منکه همیشه با گوشکوب برقی له میکنم.پیاز داغ وبادمجون رو ..گردو هم فراووووووون میکنم توش.کشک هم به اندازه.روشم پیاز داغ تزیین میکنم.کشک وبادمجون های من همه عاشقشن..😋😋😋😋😋😋😋

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2731
منکه همیشه با گوشکوب برقی له میکنم.پیاز داغ وبادمجون رو ..گردو هم فراووووووون میکنم توش.کشک هم به ان ...

نعنا داغ و سیر داغ ازقلم افتاد😅😅😋😋

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

بادمجونا رو سرخ کن روغنشو بگیر ک چرب و چیل نشه پیاز و سیر هم سرخ کن ی کم هم زردچوبه بزن با بادمجانو قاطی کن لهشون کن کشک رو با ی ذره آب قاطی کن بریز تو بادمجون بذار ی قل بخوره خاموشش کن نعنا داغ و گردو هم بریز

عاشقم میشی دوباره....عاشق اونی که نیست....

بادمجون ها رو سرخ کن بعد با گوشت کوب برقی یا دستی له کن هر اندازه دوست داری

اگه چرب نمیخوای باشه سرخ ک شد نصف استان اب بریز تو بادمجون بذار داخل قابلمه ده دقیقه بجوشه تا روغنش بره.بعد بریز تو ابکش ابش ک رفت لهش کن

سیر داغ و نعنا داغ و گردو نگینی تفت داده شد و نمک و فلفل سیاه و کشت بریز بذار رو شعله کم تا جا بیفته

من کشک رو با اب قاطی میکنم یکم رقیق تر بشه

بادمجون ها رو سرخ کن بعد با گوشت کوب برقی یا دستی له کن هر اندازه دوست داری اگه چرب نمیخوای باشه سر ...

چه روش جالبی برا گرفتن چربیش

گروه قرمز وزن شروع۹۶.۶۰۰ وزن چالش ۸۶ کیلو ورن هدف ۷۰ 
2738
گردو الرزی دارم متاسفانه

اشکال نداره نریز🥰