1345
1363
عنوان

به نظرتون چه رفتاری باید باهاش بکنم ؟ خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 82 پست
بگه خب اسایش خودت مهم تره یا حرف اون  منم دوست صمیمیم بعد از رل‌زدنم ۱۸۰ درجه عوض شد چند بار خ ...

اره خیلی دلم گرفته ازش انتظار ابن حرفارو نداشتم الان حتی همکلاسی دانشگام ( همکلاسی ها دوستم نیس ) با جعبه شکلات و کادو اومد خونمون تبریک گفت ولی اون حتی یه پی ام هم نداده بهش پیام دادم مهدیه خاله شدییییییی 

دو روزه جوابم نداده 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
یه چیزی بگم دوتا دوست بودن تو دانشگاه یکیش متاهل بود شوهرش هروقت میومد دنبال زنش دوست مجرده رو میرسو ...

وای توروخدا از این حرفا نزن الان بچم میفته نه بابا شوهرم اینجور ادمی نیست خیلی همو دوس داریم 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

ببین منم یه دوست داشتم چهارسال دبیرستان باهم دوست بودیم خیلی خیلی صمیمی هم بودیم همه میگفتن وای شما مثه خواهرین خودمونم میدیدیم چقدر یه روح در دو بدنیم!!!!یکی دوبار دیدم هی داره بهونه میاره الکی دنبال راهیه که قهر کنه منم هی منتشو میکشیدم و دوباره آشتی میکردیم تا زد و من عقد کردم خدا میدونه بازم چقدر هواشو داشتم که فکر نکنه پیش خودش چون شوهر کردم انداختمش دور یا عوض شدم..ولی درست شب عقدم وقتی از تالار اومدم خونه شروع کرد پیامای چرت و پرت دادن که آره برو خوش باش هه خیلی خودتو گرفتی فکر کردی کی هستی و هزارتا توهین اصلا هنگ‌کردمااا یه دقیقه فقط پیاماشو نگاه میکردم میگفتم چرا؟؟ (اینم‌بگم‌عقدم دعوت بود اومده بود)منم جواب هیییچ کدوم از پیاماشو ندادم و گفتم بره گمشه یه ضرب المثلم هست نمیدونم شنیدی یا نه میگن قرب و احترام زیادی از حد سر عن.م بذاری پامیشه برات وایمیسته...ببخشید بی ادبی شد..در کل کات کن حسوده خیلی

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤یه صلوات واسه سلامتی و ظهور امام زمان❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اره خیلی دلم گرفته ازش انتظار ابن حرفارو نداشتم الان حتی همکلاسی دانشگام ( همکلاسی ها دوستم نیس ) با ...

دیگه هیچ وقت بهش پی‌ام نده اگه‌چیزیم گفت سرد‌حوابشو بده خودش میره هیچ دوستی ای ارزش ناراحتی خودتو شوهرتو نداره

نه پس بشین یه ضربه ای چیزی خدایی نکرده به زندگیت بزنه بعدا رابطه تو تموم کن من خودم از دوست کم نکشی ...

دیگه بهش زنگ نزنم ؟ 

1350
وای توروخدا از این حرفا نزن الان بچم میفته نه بابا شوهرم اینجور ادمی نیست خیلی همو دوس داریم 

نمیگم شوهرت اینجوریه میکم مواظب باش دوستتو تو حریم خونت راه ندی نزار با روحیه شوهرت اشنا بشه باهاش کات کن ناراحت میشه بزار بشه به درک به زندگیت بچسب گوربابای این جور دوستا

ﺁﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﭼﺎﭖ ﺩﻭﻡ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺷﮑﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
ببین منم یه دوست داشتم چهارسال دبیرستان باهم دوست بودیم خیلی خیلی صمیمی هم بودیم همه میگفتن وای شما ...

یعنی دیگه بهش زنگ نزنم ؟ 

مگه ادم توهررابطه بیماری مجبوره بمونه؟ شوهرادم بعد۲۰سال زندگی خیانت کنه و بدمیشه بی معرفتیه جدابشیم ...

چی بگم 

نمیگم شوهرت اینجوریه میکم مواظب باش دوستتو تو حریم خونت راه ندی نزار با روحیه شوهرت اشنا بشه باهاش ک ...

راس میگی 

یعنی دیگه بهش زنگ نزنم ؟  

نه خواهرم ولش کن این آدمی که تو میگی پس فردا زندگیتم خراب میکنه اگه دنبال آرامشی کلاااا باهاش قطع رابطه کن زنگ زد سرد جواب بده پیاماشو جواب نده خودش متوجه میشه میره زیادی خوبی کردی هار شده...هییییچ دوستی هم‌ ارزشش از خانواده و شوهرت بیشتر نیست داری میگی یه عالمه کار واسه خوشحالیش کردی باز رفته گفته لیاقت نداره بندازش دور که دلت واسه این حرفش نسوزه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خواهرم ولش کن این آدمی که تو میگی پس فردا زندگیتم خراب میکنه اگه دنبال آرامشی کلاااا باهاش قطع را ...

یه چیزی بگم اون روز سر یه موضوعی تو پی ام بهم گفت جن*ده فکر کردی چخبره شوهرت ساپورتت کرده پر و بالت داده فکر کردی خیلی خوبی و من هیچی جوابش ندادم فرداش پیام داد ببخشید بد باهات حرف زدم منم فقط یه ☺ این فرستادم 

یه چیزی بگم اون روز سر یه موضوعی تو پی ام بهم گفت جن*ده فکر کردی چخبره شوهرت ساپورتت کرده پر و بالت ...

وای خداییش مشکل از توعه بهت فحش زشت داده اونوقت استیکر فرستادی؟     

ﺁﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﭼﺎﭖ ﺩﻭﻡ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺷﮑﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
یه چیزی بگم اون روز سر یه موضوعی تو پی ام بهم گفت جن*ده فکر کردی چخبره شوهرت ساپورتت کرده پر و بالت ...

من همونجا که این حرفو بهم میزد میریدم بهش و بلااااک فور اور...اگه واسه خودت و شخصیتت احترام قائلی قطع رابطه کن اگرم نیستی که هیچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خداییش مشکل از توعه بهت فحش زشت داده اونوقت استیکر فرستادی؟      

نمیدونم چیکار کنم دلم خیلی پره 

1288
نمیدونم چیکار کنم دلم خیلی پره 

عزیزم اینجا ۴ صفحه نوشتن کات کن ولش کن بعد میگی نمیدونم چیکار کنم همه گفتن کاتش کن اگه دوست داری زندگیتو به گند بکشونه بهش بیشتر پرو بال بده خودت میدونی

عزیزم اینجا ۴ صفحه نوشتن کات کن ولش کن بعد میگی نمیدونم چیکار کنم همه گفتن کاتش کن اگه دوست داری زند ...

☺💔 باشه کات میکنم 

دیگه بهش زنگ نزنم ؟ 

نه بابا

قشنگ زندگيتو بكن فردا يچت به دنيا مياد مشغول اون ميشي آدماي جديد ميان تو زندگيت تو مسير بزرگ كردن بچت

دوستاي منفي رو حذف كني جا واسه آدماي مثبت باز ميشه

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   
نه ربطی نداره بعضی ها از حسودی اینجوری می کنن چون خودش ازدواج نکرده و قطعا شدیدا حسودی می کنه 

عزیزم مگه کاپ قهرمانی میدن موقع ازدواج که کسی بابتش حسودی کنه؟  

درمورد هم نوع خودتون اینجوری فکر نکنید

ممکنه ازدواج هدف اون خانم نباشه اصلا

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آورد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آورد. خواجه عبدالله انصاری
1364