1345
1341

بچه ها من یه دوستی دارم که از دبیرستان باهم دوستیم قبلنا خیلی صمیمی بودیم ولی بعد ازدواج من رابطمون کمتر شده اونم دوس پسر داره و هنوز ازدواج نکرده چند وقتیه یجوری شده همش تیکه میندازه و منم یا خودمو به نشنیدن میزنم یا لبخند میزنم و بحث عوض میکنم 

چند روز مونده به عروسیم برگشت بهم گفت مامانم شاید نیاد تو عروسیت ولی من دیگه مجبورم بیام وگرنه منم کار دارم 

تو روز عروسی عوض تبریک گفتن برگشت گفت دوتاتونم عین همید ببینم چجوری همو بدبخت میکنید 

گواهینامه که قبول شدم یه هفته ای بهم زنگ نزد و وقتی من بهش زنگ زدم اصلا تبریک نگفت اون روز اومده بود خونمون رفت سمت گلام دست زد به کاکتوسم تیغ رفت تو دستش جلو شوهرم برگشت گفت گلاتم که مثل خودت خار دارن 😏 بخدا خیلی دلم گرفت اشک تو چشم جمع شد 

اول نامزدیمونم یه دروغی گفت که باعث شد من شک کنم به شوهرم و یه بحثی بینمون پیش بیاد 

الانم یه هفتس که زنگ نزده بهم و خبر بارداریمم شنیده و هیچی نگفته 

من دوران مجردی پسرداییم دوسم داشت و منم هربار که پسرداییم کاری میکرد یا حرفی میزد میومدم به دوستم میگفتم و واسش تعریف میکردم حالا اون روز برگشته با شوخی همه چیو به شوهرم گفت 

چند روز پیش چتاشو با یکی دیگه از دوستام خوندم که کلی پشت سرم حرف زده و گفته ملیکا ادم نیس و تا شوهر کرده فکر کرده چخبره دیگه محل نمیده ملیکا لیاقت دوستی نداره 

دو هفته پیش تو اینستا برام یه پستی فرستاد : 

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم طوطی صفتی طاقت اسرار نداری 😏

برگشتم میگم یعنی چی مهدیه ؟؟؟؟ 

میگی هیچی قشنگ بود گفتم برات بفرستم 

بخدا بچه ها من حتی یه دونه راضشو به کسی نگفتم اون اومد همرو به شوهرم گفت ولی من اصلا اینکارو نکردم . دوران مجردی باهم بیرون میرفتیم از هر چی تو پاساژ خوشش میومد فرداش میومدم براش میخریدم میدادم بهش که خوشحالش کنم 

بنظرتون چیکار کنم خیلی دلم گرفته من کم نزاشتم تو دوستی براش ولی اون داره اینجوری میکنه شوهرم میگه ولش کن رابطتت باهاش تموم کن ولی این بی معرفتیه

بنظرتون چیکار کنم 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

عزیزم شک نکن یه کاری کردی ناراحتش کردی وگرنه روانی که نیست

حالا خودت حواست نبوده

ب نظرم یه روز دعوتش کن خونت سر صحبت رو باز کن ازش بپرس

دوست قدیمی ارزششو داره

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آورد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آورد. خواجه عبدالله انصاری

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

همون که شوهرت گفت

رابطه رو کات کن اون بی معرفت تره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانو!...💎ویرانه ایست این جهان...!عمر،کفاف نمیدهد که آباد کنیم،غیرت رخصت نمیدهد رها کنیم...♾

خود درگیری داری لذت میبری خودتو اذیت کنی؟ من موندم شما چرا دوستیت رو ادامه میدی

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  

از خودت دورش کن حسادت داره میکنه مواطب باش زیر پای شوهرت نشینه کاتش کن ارزش دوستیو نداره

ﺁﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﭼﺎﭖ ﺩﻭﻡ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺷﮑﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
تو چرا با این عجوزه دوستی؟ من میخوام اینو بدونم

اخه از دبیرستان باهم دوست بودیم تا الان 

یعنی رابطم باهاش تموم کنم ؟ الانم اگه من تموم کنم هرجا بشینه میگه ملیکا بی معرفته لیاقت نداشت 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
عزیزم شک نکن یه کاری کردی ناراحتش کردی وگرنه روانی که نیست حالا خودت حواست نبوده ب نظرم یه روز دعو ...

دقیقا همینه .

الان همه میریزن فحش و فضیحت . ولی باید روایت طرف مقابل رو هم شنید . مگه میشه ادم سالم، الکی و بی دلیل چنین رفتارهایی انجام بده ؟ که چی بشه ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1226
1364