2726
عنوان

قضاوت با شما

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 51 پست
بلاکش کن تا حد امکان باهاش حرف نزن و نگاش نکن چیزیم خواست بگو دست شوهرمه از اون بگیر

اصلا صحبت نمیکنم باهاش 

گرمم نمیگرم با کسی فوووووق العاده خجالتی ام‌من

پیجمو پاک‌کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به هرحال هر شخصی خودش بهتر میدونه دیگران چ حسی بهش دارن...و حس خانم ها خیلی قویه....من خودم هر حسی ن ...

حس‌خودمم اینه چشماش ناپاکه 

ولی‌میگم‌یه موقع من نگم‌به‌کسی اون منظوری نداشته باشه 

من ضایع شم

2728

والا انگار شما خودت باید یه ری اکشنی نشون بدی

مثلا بگو به شما چه چادری شدم یا نه یا چپ چپ نگاش کنی

نسبتش چیه با شما؟؟

مهدخت، ۳۱ ساله، لیسانس معماری، ساکن تهران، الهی مرا آن ده که آن به 😍🙏
والا انگار شما خودت باید یه ری اکشنی نشون بدی مثلا بگو به شما چه چادری شدم یا نه یا چپ چپ نگاش کنی ...

بخدا من اصلا جواب هیچکدوم از این حرفاشو نمیدم هیچ

نگا ام‌نمیکنم بهش حتی حرف میزنه

شوهر خواهر شوهرمه

والا انگار شما خودت باید یه ری اکشنی نشون بدی مثلا بگو به شما چه چادری شدم یا نه یا چپ چپ نگاش کنی ...

یعمی جوری نیست بگم خندیدم یا رو دادم بهش 

اما بعضی موقع ها یدفعه چشمم‌میفته بهش داره نگام میکنه بعد سریع رومو میکنم‌اونور

عزیزم من به شخصه به همسرم نمیگم و با طرف سرسنگین میشم.بنظرم اینطوری همسر آدم حساس تر میشه.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
بخدا من اصلا جواب هیچکدوم از این حرفاشو نمیدم هیچ نگا ام‌نمیکنم بهش حتی حرف میزنه شوهر خواهر شوهرم ...

منم این مورد رو داشتم اینقدر سگ‌ محلش کردم خسته شد وقتی وارد خانواده جدید میشی چندتا بیکار پیدا میشن مزاحمت بشن

و ادا و اصول بیان 

شما به شوهرت نگو ولی تحویلش نگیر اصلا 

اگر پیام داد تو تل به شوهرت نشون بده بگو شوهر خواهرت فرستاده ولی نمیدونم به چه مناسبت منم خوشم نمیاد پیام بده بلاکش میکنم اصلا

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )
2706